Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Nepodléhejte únavě a nakopněte svůj organismus

Připadáte si starší, unavenější a na to, co stalo před pár dny, si vzpomínáte jen velmi matně? Nejste sami, civilizační choroby se týkají drtivé většiny lidí a každý z nás občas upadne do deprese či čelí únavovému syndromu. Řešením může být radikální změna životního stylu, jenže ne každý si může dovolit z ničeho nic „vypnout“ a věnovat se úplně jiným aktivitám, než doposud. Zkrátka a dobře – máme spoustu povinností, kterým z hodiny na hodinu neutečeme. V takovém případě přichází do hry podpůrné prostředky. Spíše než drogy, však máme na mysli doplňky stravy. Jedním z nich je ENADEN. Ryze český a takřka zázračný přípravek, který vás opět dostane do hry.

S ENADEN je radost každý den

ENEDEN vznikl na základě nejnovějších vědeckých poznatků k podpoře celkové biologické energie. Jde o přípravek na bázi několika přírodních substancí (NADH, L Tryptopahan, Pyridoxin) s širokospektrálním využitím. Patří mezi nejkomplexnější doplňky stravy, které jsou momentálně na trhu a slouží jako prevence poruch paměti, podpora vitality, jakožto i celková podpora energie. Používají ho sportovci, kteří potřebují dostatek energie, vrcholoví manažeři, jejichž životní tempo mnohdy hraničí se sebetrýzněním, i „obyčejní“ lidé zápolící s únavovým syndromem. A dost možná pomůže i vám. Více informací získáte na evitality.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Známá mi poradila proti únavě chlorelu. Mělo by jít o nějakou sladkovodní řasu, která prý čistí tělo a to je pak odpočaté. Je to pravda? je to jakákoliv sladkovodní řasa, nebo nějaká speciální?

    • Ano, jako první životabudič mě od jisté doby hned napadnou zelené potraviny – chlorella a spol. Samotnou jsem nezkoušela, začala jsem hned čtyřmi (chlorella, spirulina, zelený ječmen, mladá pšenice) – v jednom balení, nazývají to Blendea. A jsem spokojená, že dělám něco pro sebe.