Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Nepodléhejte únavě a nakopněte svůj organismus

Připadáte si starší, unavenější a na to, co stalo před pár dny, si vzpomínáte jen velmi matně? Nejste sami, civilizační choroby se týkají drtivé většiny lidí a každý z nás občas upadne do deprese či čelí únavovému syndromu. Řešením může být radikální změna životního stylu, jenže ne každý si může dovolit z ničeho nic „vypnout“ a věnovat se úplně jiným aktivitám, než doposud. Zkrátka a dobře – máme spoustu povinností, kterým z hodiny na hodinu neutečeme. V takovém případě přichází do hry podpůrné prostředky. Spíše než drogy, však máme na mysli doplňky stravy. Jedním z nich je ENADEN. Ryze český a takřka zázračný přípravek, který vás opět dostane do hry.

S ENADEN je radost každý den

ENEDEN vznikl na základě nejnovějších vědeckých poznatků k podpoře celkové biologické energie. Jde o přípravek na bázi několika přírodních substancí (NADH, L Tryptopahan, Pyridoxin) s širokospektrálním využitím. Patří mezi nejkomplexnější doplňky stravy, které jsou momentálně na trhu a slouží jako prevence poruch paměti, podpora vitality, jakožto i celková podpora energie. Používají ho sportovci, kteří potřebují dostatek energie, vrcholoví manažeři, jejichž životní tempo mnohdy hraničí se sebetrýzněním, i „obyčejní“ lidé zápolící s únavovým syndromem. A dost možná pomůže i vám. Více informací získáte na evitality.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Známá mi poradila proti únavě chlorelu. Mělo by jít o nějakou sladkovodní řasu, která prý čistí tělo a to je pak odpočaté. Je to pravda? je to jakákoliv sladkovodní řasa, nebo nějaká speciální?

    • Ano, jako první životabudič mě od jisté doby hned napadnou zelené potraviny – chlorella a spol. Samotnou jsem nezkoušela, začala jsem hned čtyřmi (chlorella, spirulina, zelený ječmen, mladá pšenice) – v jednom balení, nazývají to Blendea. A jsem spokojená, že dělám něco pro sebe.