Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Reklamní textil LAMBESTE: Kvalitní oblečení nejen pro komerční využití

Jaký je rozdíl mezi běžným a reklamním textilem? Ten reklamní je na vržen s ohledem na další úpravy dle individuálních požadavků kupujících. V praxi to znamená, že se na něj tisknou nápisy, loga a celkově se stylizuje v souladu s vizuální identitou určité firmy. Proto je žádoucí, aby textil vyhovoval určitým standardům (např. dostatečně kvalitní materiál, dobře padnoucí střih apod.). Vysokým požadavkům ze strany náročných zákazníků naprosto vyhovuje reklamní textil značky LAMBESTE, který je vhodný i pro běžné nošení. Můžete si ho zakoupit ve větším množství kvůli marketingovým účelům, ale také jen tak pro sebe, jakožto elegantní oblečení na každý den.

LAMBESTE obdržel prestižní certifikát za kvalitu

Záleží vám na svém zdraví? V tom případě se zaměřte na reklamní textil, který je zdravotně nezávadný. V případě značky LAMBESTE se můžete spolehnout na výsledky testů několika nezávislých laboratoří v České republice a v Německu. Oblečení neobsahuje škodlivé látky ani AZO barviva, na která v poslední době s oblibou upozorňují média. Sortiment je natolik kvalitní, že získal certifikát Öko-tex standard 100. V materiálu nejsou žádné rakovinotvorné látky, formaldehydy nebo alergeny.

Zalistujte si online katalogem

V nabídce najdete reklamní trička, ale také populární reklamní polokošile. Tím ovšem výčet produktů teprve začíná – pod značkou LAMBESTE zakoupíte reklamní mikiny, dámské a pánské softshellové bundy i vesty a v neposlední řadě čepice a ručníky. Za zmínku stojí také kategorie funkčního sportovního oblečení.

Jinými slovy – LAMBESTE nabízí kompletní sortiment oblečení, ve kterém si vyberete i vy. Při nákupu většího množství dostanete atraktivní množstevní slevy.

Aktuální nabídku reklamního textilu najdete na www.lambeste-textil.cz a naživo v kamenné prodejně na Praze 9.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.