Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Neusínejte na vavřínech a připravte své kolo na další cyklo sezónu

Mohlo by se zdát, že je zima pro milovníky cyklistiky utrpěním, ale opak je pravdou. Nemohou si sice užívat bezstarostné jízdy po horských cyklostezkách, ale na druhou stranu mají spoustu času na přípravu do další sezóny. A ta tady bude co nevidět. Ona příprava spočívá nejen v relaxaci a nabírání nové energie, která je ke zdolávání náročných kilometrů nezbytná, ale především v údržbě kola. Patříte-li k milovníkům cyklistiky i vy, máme pro vás malý vánoční dárek. Zjistili jsme, kde seženete kompletní sortiment náhradních dílů a doplňků. Vysoce kvalitních a navíc za skvělé ceny.

Značkové díly a příslušenství od profesionálního prodejce

Místem našeho nákupu se stal nový e-shop, jehož specializací je pouze cyklo příslušenství a náhradní díly. A právě to je jeden z hlavních důvodů, proč by vás měl cykloprofi.cz zajímat. Pro nejlepší pečivo přece taky chodíte k pekaři a ne do supermarketu. Vraťme se však k tomu, co by vás mělo zajímat – sortimentu od CYKLO PROFI.

Ve virtuálních regálech na vás čeká přes 2500 produktů, mezi kterými najdete brzdy, tuningové díly, nářadí, oblečení i speciální výživu. Všechno zboží je skladem a připraveno k rychlé expedici. Samozřejmostí je zastoupení všech předních výrobců působících na cyklistickém trhu, jejichž sortiment se průběžně doplňuje a aktualizuje. Nechybí ani slevové akce a výprodej, díky kterým ušetříte nemalé peníze.

Není co řešit, s CYKLO PROFI bude vaše příští cyklistická sezóna lepší než kdy dříve!