Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Nevíte, kde hledat vhodný autoservis?

Máte trampoty se svým plechovým miláčkem, ale nevíte, kde najít nejbližší autoservis? Pokud schopné mechaniky, kteří se podívají do útrob vašeho auta a přijdou na problému na kloub, najdete je na internetu. Díky užitečnému portálu servisyaut.cz lehce najdete ten správný autoservis, který se nachází poblíž vašeho bydliště. Pojďme se ale na službu podívat zblízka.

 

Portál servisyaut.cz je horkou novinkou na českém internetu a přináší to, co mnohým motoristům chybělo. Tedy komplexní přehled autoservisů v české republice. Ne každý má totiž zmapováno, kde se v jeho okolí nalézá autorizovaný autoservis a ani nemá čas na to hledat ho. Na servisyaut.cz si jednoduše profiltrujete autoservisy dle kraje a okresu. Mezi rozšířené volby filtrace pak spadá jednotlivá nabídka služeb, specializace na určitou značku automobilu či smluvní pojišťovny a servisní koncepty. Jednoduše vyplníte kolonky a zobrazí se vám vhodný autoservis. Jednoduché a naprosto účelné, tak to má být.

 

Servisyaut.cz jsou skvělou příležitostí i pro majitele servisů. Máte-li vlastní autoservis, můžete ho zde za drobný poplatek přidat. Tedy drobný s ohledem na to, kolik můžete díky službě servisyaut.cz vydělat. Vzhledem k tomu, kolik uživatelů hledá autoservis přes internet, má tato služba skvělý potenciál. Samozřejmě pro obě strany.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *