Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nepodceňujte výběr pohřební služby a rozlučte se se zesnulým tak, jak by si to přál

Smrt blízké osoby patří mezi nejtěžší chvíle v životě a srovnáváme se s ní jen velmi těžce. Není divu, že se výběrem pohřební služby příliš nezabýváme a obrátíme se na první firmu, která nám takříkajíc přijde pod ruku. Při troše štěstí se postará o veškeré záležitosti, které souvisí se smutečním obřadem a ušetří nám spoustu starostí. V horším případě nastanou nepříjemné komplikace, kvůli kterým přijdeme o poslední zbytky energie. Proto je nanejvýše vhodné kontaktovat profesionály. Příkladem budiž Brněnská pohřební služba s.r.o., na které demonstrujeme široké portfolio služeb.

Jak postupovat v případě úmrtí?

Seběhne se to tak rychle a je logické, že začneme panikařit. Při úmrtí v bytě zavolejte lékaře, který vystaví „List o prohlídce zemřelého“ a poté objednejte odvoz zesnulého (pohřební služba Brnotel. číslo 549 244 909). To samé platí také v případě úmrtí s účastí policie – nečekejte na vyjádření soudní patologie a kontaktujte pohřební ústav v předstihnu. Dojde-li k úmrtí v nemocnici, dostavte se do provozovny, kde se domluvíte na způsobu rozloučení.

Brněnská pohřební služby navíc nabízí sjednání služeb u pozůstalých doma. Pro mnoho lidí je vyřizování v prostředí domova mnohem jednodušší.

Co by pro vás měla profesionální pohřební služba udělat?

Obřad, který odpovídá požadavkům zesnulého, je tím posledním, co pro něj můžete udělat. A právě proto je výběr pohřební služby velmi důležitý. Obrátíte-li se na někoho, kdo vám vyjde vstříc, nebudete muset dělat žádné kompromisy.

Výše zmíněná Brněnská pohřební služba se postará vše od A do Z. Obřad může proběhnout v některé ze sedmi brněnských obřadních síní nebo v kostele dle vašeho výběru. Samozřejmostí je zajištění řečníka, reprodukované nebo živé hudby, zhotovení smutečních kytic a věnců a natištění parte.

Mezi základní služby patří také místní i dálkové převozy zesnulých, a to i mimo ČR, včetně vyřízení veškerých souvisejících formalit.

Pokud vás pohřby Brno zaujaly, přečtěte si další informace na www.pohrby-brno.cz. Na webových stránkách najdete také modely rakví a uren od českých i zahraničních výrobců. Na přání si můžete nechat vyhotovit zakázkovou rakev či urnu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.