Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Nepodceňujte výběr pohřební služby a rozlučte se se zesnulým tak, jak by si to přál

Smrt blízké osoby patří mezi nejtěžší chvíle v životě a srovnáváme se s ní jen velmi těžce. Není divu, že se výběrem pohřební služby příliš nezabýváme a obrátíme se na první firmu, která nám takříkajíc přijde pod ruku. Při troše štěstí se postará o veškeré záležitosti, které souvisí se smutečním obřadem a ušetří nám spoustu starostí. V horším případě nastanou nepříjemné komplikace, kvůli kterým přijdeme o poslední zbytky energie. Proto je nanejvýše vhodné kontaktovat profesionály. Příkladem budiž Brněnská pohřební služba s.r.o., na které demonstrujeme široké portfolio služeb.

Jak postupovat v případě úmrtí?

Seběhne se to tak rychle a je logické, že začneme panikařit. Při úmrtí v bytě zavolejte lékaře, který vystaví „List o prohlídce zemřelého“ a poté objednejte odvoz zesnulého (pohřební služba Brnotel. číslo 549 244 909). To samé platí také v případě úmrtí s účastí policie – nečekejte na vyjádření soudní patologie a kontaktujte pohřební ústav v předstihnu. Dojde-li k úmrtí v nemocnici, dostavte se do provozovny, kde se domluvíte na způsobu rozloučení.

Brněnská pohřební služby navíc nabízí sjednání služeb u pozůstalých doma. Pro mnoho lidí je vyřizování v prostředí domova mnohem jednodušší.

Co by pro vás měla profesionální pohřební služba udělat?

Obřad, který odpovídá požadavkům zesnulého, je tím posledním, co pro něj můžete udělat. A právě proto je výběr pohřební služby velmi důležitý. Obrátíte-li se na někoho, kdo vám vyjde vstříc, nebudete muset dělat žádné kompromisy.

Výše zmíněná Brněnská pohřební služba se postará vše od A do Z. Obřad může proběhnout v některé ze sedmi brněnských obřadních síní nebo v kostele dle vašeho výběru. Samozřejmostí je zajištění řečníka, reprodukované nebo živé hudby, zhotovení smutečních kytic a věnců a natištění parte.

Mezi základní služby patří také místní i dálkové převozy zesnulých, a to i mimo ČR, včetně vyřízení veškerých souvisejících formalit.

Pokud vás pohřby Brno zaujaly, přečtěte si další informace na www.pohrby-brno.cz. Na webových stránkách najdete také modely rakví a uren od českých i zahraničních výrobců. Na přání si můžete nechat vyhotovit zakázkovou rakev či urnu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *