Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Nevšední firemní akce v Šiklandu

Ten „nepříjemný“ kolega z kanceláře od naproti se na vás zase tak divně dívá? Kdo ví, co mu o vás ta nová holka kopírky napovídala. V tomhle kolektivu se zkrátka nedá pracovat a jediným řešením je brzká výpověď. Ale co když ve skutečnosti vaši spolupracovníci nejsou tak hrozní? Příčiny prazvláštní atmosféry ve firmě nemusí nutně souviset s lidmi, důvodem je většinou nadměrné pracovní vytížení a stres a jediným způsobem, jak z toho ven, je pořádná pořádná párty. Firemní akce s cílem stmelit kolektiv je jedním ze základních kamenů teambuildingu a dost možná pomůže i vám. Zapomeňte však na nudné večírky, které mají nulový efekt a pozvěte své kolegy to Šiklandu!

Pionýrské tábory? Bývávalo…

Pokud jste někdy název Šikland zaslechli, pravděpodobně tak bylo v souvislosti s westernovým městečkem, které vzniklo na někdejším plácku, kde se každoročně konaly pionýrské tábory a country sešlosti. Dvacet let uteklo jako voda a dnes je Šikland největším tuzemským zábavním parkem, který vyhledáhttps://neutralne.cz/wp-admin/post-new.phpvají nejen rodiny s dětmi, milovníci country lifestylu a všichni, kteří chtějí zažít netradiční firemní akce ve velkém stylu. Tématické večírky jsou ideálním prostředkem pro teambuilding a je jen na vás, v jakém duchu se párty ponese. Samozřejmostí jsou firemní akce ve westernovém a mexickém stylu, stejně jako večírky s nádechem hawaiských rytmů. Pro příznivce Al Caponeho je připravena firemní akce s názvem Mafie a pro milovníky vepřového zase Zabíjačka. Neméně zajímavé jsou však i mexické a army párty.

V kostýmu vám to bude slušet

Chcete-li si užít párty v opravdu velkém stylu, navštivte místní půjčovnu kostýmu a ohákněte se jako pravý cowboy, mafián či mexický desperát. Všimli jste si vůbec, jak to té slečně z personálního sluší v hawaiské sukni? Samotný večírek je pouze třešničkou na dortu a vy si se spolupracovníky můžete zasportovat na multifunkčním hřišti, uvolnit páteř na masáži či se naložit do vířivky. Šikland je taková malá země, ve které zapomenete na každodenní rutinu, stmelíte kolektiv a skvěle se pobavíte. Pořadatelé se snaží maximálně vyjít vstříc, díky čemuž je každý firemní akce jedinečná. Více informací na www.skiland.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *