Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Chcete nejvýhodnější hypotéku? Zajistí ji pro vás hypotéční makléř!

Život v pronajatém bytě vyhovuje málokomu. Nepatříte-li do úzké skupiny lidí, kteří často mění bydliště, zřejmě jste již nad vlastním bydlením uvažovali i vy. Nabízí se však otázka, z čeho tak nákladnou položku financovat. Ne každý našetří na byt nebo dům takříkajíc z vlastní kapsy a jediným řešením je vhodně zvolená půjčka. A znáte snad něco vhodnějšího než hypotéku? Podle většiny finančních expertů je právě hypotéka jediným účelovým úvěrem, který se opravdu vyplatí. Není důvod čekat než se vám podaří nashromáždit adekvátní obnos – dopřejte si vysněné bydlení co nejdříve!

Máte-li dostatečně vysoký příjem, který vám umožní pravidelně splácet a dobrou platební morálku (resp. žádné záznamy v registru), máte na půl vyhráno. Neříkejte však hop, dokud nepřeskočíte – váš cíl by měl být co nejvýhodnější úvěr a právě to je pro laika, který se ve finančním oboru nepohybuje, docela zapeklitý problém.

Hypotéku najdete v portfoliu téměř každé banky, ale každý produkt má svá specifika. Liší se nejen úrokovou sazbou, ale také nejrůznějšími poplatky a podmínkami. Skutečnost, že vám banka nabídne výhodnější úročení než konkurence, ještě neznamená, že bude nejnižší i celková splatná částka.

Proč využít služeb hypotéčního makléře?

Pokud se na hypotéčním trhu neorientujete, obraťte se na specializovaného hypotéčního makléře. Ten pro vás zpracuje všechny dostupné nabídky a vyhodnotí, která je nejvýhodnější. Kvalitní hypotéční makléř si od vás navíc nevezme ani korunu a u banky vám vyjedná slevu. Vidíte v tom háček a zajímá vás, proč by to někdo dělal zdarma? Nebojte se, hypotéční makléři nepřijdou zkrátka – banky jim vyplácí provize a zmíněnou slevu dostanete díky vyššímu objemu sjednaných úvěrů.

Hypotéční makléř vám ušetří spoustu peněz (v závislosti na výši hypotéky to mohou být desítky i stovky tisíc) a samozřejmě i času. Pomůže vám s administrativou a „vyběhá“ za vás vše potřebné. V zahraniční je žádost o hypotéku s pomocí makléřů běžná a zdá se, že ji přichází na chuť i Češi. Mezi renomované specialisty, kteří nabízí hypotéční poradenství pro Pardubický a Královéhradecký kraj patří společnost FINICO s.r.o. (www.unihypoteka.cz). O nezávaznou nabídku si můžete zažádat třeba hned a to na zmíněných webových stránkách.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří již hypotéku využívají. V posledních letech totiž klesají úrokové sazby a právě to je důvod, proč hypotéku refinancovat a ušetřit nemalé peníze. Ani proces refinancování hypotéky se samozřejmě neobejde bez nepříjemné administrativy, ovšem díky zkušeným makléřům refinancujete mnohem rychleji a pohodlněji.