Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Chcete nejvýhodnější hypotéku? Zajistí ji pro vás hypotéční makléř!

Život v pronajatém bytě vyhovuje málokomu. Nepatříte-li do úzké skupiny lidí, kteří často mění bydliště, zřejmě jste již nad vlastním bydlením uvažovali i vy. Nabízí se však otázka, z čeho tak nákladnou položku financovat. Ne každý našetří na byt nebo dům takříkajíc z vlastní kapsy a jediným řešením je vhodně zvolená půjčka. A znáte snad něco vhodnějšího než hypotéku? Podle většiny finančních expertů je právě hypotéka jediným účelovým úvěrem, který se opravdu vyplatí. Není důvod čekat než se vám podaří nashromáždit adekvátní obnos – dopřejte si vysněné bydlení co nejdříve!

Máte-li dostatečně vysoký příjem, který vám umožní pravidelně splácet a dobrou platební morálku (resp. žádné záznamy v registru), máte na půl vyhráno. Neříkejte však hop, dokud nepřeskočíte – váš cíl by měl být co nejvýhodnější úvěr a právě to je pro laika, který se ve finančním oboru nepohybuje, docela zapeklitý problém.

Hypotéku najdete v portfoliu téměř každé banky, ale každý produkt má svá specifika. Liší se nejen úrokovou sazbou, ale také nejrůznějšími poplatky a podmínkami. Skutečnost, že vám banka nabídne výhodnější úročení než konkurence, ještě neznamená, že bude nejnižší i celková splatná částka.

Proč využít služeb hypotéčního makléře?

Pokud se na hypotéčním trhu neorientujete, obraťte se na specializovaného hypotéčního makléře. Ten pro vás zpracuje všechny dostupné nabídky a vyhodnotí, která je nejvýhodnější. Kvalitní hypotéční makléř si od vás navíc nevezme ani korunu a u banky vám vyjedná slevu. Vidíte v tom háček a zajímá vás, proč by to někdo dělal zdarma? Nebojte se, hypotéční makléři nepřijdou zkrátka – banky jim vyplácí provize a zmíněnou slevu dostanete díky vyššímu objemu sjednaných úvěrů.

Hypotéční makléř vám ušetří spoustu peněz (v závislosti na výši hypotéky to mohou být desítky i stovky tisíc) a samozřejmě i času. Pomůže vám s administrativou a „vyběhá“ za vás vše potřebné. V zahraniční je žádost o hypotéku s pomocí makléřů běžná a zdá se, že ji přichází na chuť i Češi. Mezi renomované specialisty, kteří nabízí hypotéční poradenství pro Pardubický a Královéhradecký kraj patří společnost FINICO s.r.o. (www.unihypoteka.cz). O nezávaznou nabídku si můžete zažádat třeba hned a to na zmíněných webových stránkách.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří již hypotéku využívají. V posledních letech totiž klesají úrokové sazby a právě to je důvod, proč hypotéku refinancovat a ušetřit nemalé peníze. Ani proces refinancování hypotéky se samozřejmě neobejde bez nepříjemné administrativy, ovšem díky zkušeným makléřům refinancujete mnohem rychleji a pohodlněji.