Hledáte autobazar, který opravdu nepodvádí?

Hledáte autobazar, který opravdu nepodvádí?

Nesmrtelný slogan, podle kterého se koupě nového vozu nevyplácí (neboť už zítra bude ojeté), je v dnešní době ještě aktuálnější. V době ekonomické recese nepředstavuje nákup zbrusu nového vozidla příliš chytrý tah. Vždyť autobazary jsou plné k prasknutí a byla by škoda zánovní a mnohem levnější kousky nechat zahálet. Škoda jen, že mezi lidmi panuje určitá skepse, za kterou do určité míry může nekalý konkurenční boj některých prodejců. Někteří z nich sice skutečně dokáží „předělat“ auto, které je takřka na odpis, na dokonalé vozítko, jehož putování po silničkách a silnicích je teprve na začátku. Neházejme však všechny autobazary do jednoho pytle a ukažme si takový, který se právem honosí titulem poctivý.

Auta s jasným původem

„Náš“ autobazar se jmenuje Arho a najdete ho v hlavním městě. Zúčastnil se srovnání autobazarů na iDnes a dopadl výborně. Stejně tak pochodil i u společnosti Cebia, která již 20 let patří k leaderům v oblasti prověřování původu a historie vozidel. Jednoduše řečeno, Arho patří mezi autobazary Praha, ve kterém na kradené vozidlo nenarazíte. Prodejce, který je na trhu již od roku 1994, garantuje počet najetých kilometrů a fakt, že je vozidlo bez jakýchkoliv finančních závazků.

Hotově, na splátky a k tomu benál zdarma

Výběr ojetin je pestrý a pokud nemáte cestu do Prahy, můžete se na ně kouknout online. Autobazar pravidelně aktualizuje nabídku, ve které najdete jak osobní, tak i užitkové vozy. Ty je možno zakoupit hotově, nebo prostřednictvím financování. Atraktivní je také výkup aut, pro které si prodejce přijede až k vám domů a celá řada zajímavých akčních nabídek. Při koupi vozu na leasing či úvěr je to navigace či karta na čerpání pohonných hmot do výše 5000 Kč zdarma...Akcí je samozřejmě mnohem více, všechny je najdete přímo na webu arho.cz.

Publikováno: 04. 12. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam