Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Luxusní vozy za miliony může řídit každý. I vy!

Milujete luxusní vozy a nad postelí vám již od útlého dětství visí plakáty Porsche a dalších prémiových značek? Fakt, že si nemůžete dovolit do vozového parku investovat miliony ještě neznamená, že byste měli být nepřekonatelný zážitek, jakým svezení přepychovým a silným automobilem rozhodně je, ochuzeni. Co na tom, že vám na účtu zůstalo posledních pár tisícovek – právě za ty si totiž můžete některý z exkluzivních vozů půjčit.

Splňte si své sny o jízdě v milionových vozech

Přestaňte přemýšlet o tom, jaké by to bylo usednout za volant sporťáku Audi R8 nebo vlajkové lodi Porsche, modelu Panamera, a proměňte své sny ve skutečnost. Není nic jednoduššího, než si vybrat některý z mnoha úžasných vozů, které nabízí k pronájmu půjčovna luxusních aut Knokar. Společnost půjčuje luxusní auta již od roku 2007 a mezi významné klienty, kteří její služby dlouhodobě využívají, patří i známá zpěvačka Lucie Bílá. Knokar však nenabízí jen dlouhodobý pronájem – libovolný automobil si můžete vypůjčit třeba i na pár hodin. A že je z čeho vybírat…

Ve vozovém parku natrefíte na manažerské limuzíny jako je nadčasový Volksvagen Phaeton Long, ale i mastodonty typu Hummer H3 nebo BMW X6. Pro víkendovou projížďku je jako stvořené Audi A4 cabrio a na svatbu vás odveze dlouhán Lincoln Town Car, samozřejmě se zkušeným řidičem. Katalog vozů si můžete prohlédnout přímo na webu knokar.cz, kde si lze vybraný vůz rezervovat. Samozřejmostí je individuální přístup a maximální ohledy na aktuální potřeby zákazníků. A pokud vám čtyři rychlá kola nestačí, pronajměte si třeba privátní letadlo. Součástí portfolia je totiž také Cessna T206H..