Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Nová relaxační zóna u Parku Hlobětín umocňuje již tak dobrý dojem z bydlení

Podlehli jste kouzlu nových developerských projektů a vážně uvažujete nad tím, že v některém z nich vybudujete svůj nový domov? V tom případě zpozorněte nad Parkem Hloubětín, který je dílem známé developerské skupiny JRD. Hloubětínské byty toho mají opravdu hodně co nabídnout a budete překvapeni, že i na Praze 9 se dá bydlet ve zdravém prostředí plném zeleně.

Developerský projekt Park Hloubětín leží přímo uprostřed upraveného parku a celkový dojem umocňuje přítomnost nedalekých prvorepublikových vilek a rybníku. Kdybyste netušili, kde se zrovna nacházíte, pravděpodobně byste byli při zjištění, že jde o hlavní město, velmi překvapeni.

Údiv však neskryjete ani při prohlídce samotných bytů, které jsou velmi inteligentně řešeny. Jsou prostorné, prosvětlené a skvěle odhlučněné. Do interiéru se dostane jen minimum prachu a za zmínku stojí i ideální mikroklima. Provoz domácnosti v nízkoenergetické pasivní stavbě je navíc velmi levný a i to je samozřejmě jeden z důvodů, proč je nové byty na Praze 9 velký zájem. Tím dalším je vznik nové relaxační zóny, která se nachází v místě bývalého zdevastovaného areálu, jen nedaleko Hořejšího rybníka.

O rekultivaci se postarala městská část Prahy 9 a došlo i na koryto řeky Rokytky. Výsledek stojí za to a obyvatelé Parku Hloubětín si mohou užívat pohodovou relaxaci v novém parku. Relaxačními procházkami, které ocení především maminky s dětmi a starší páry, to ovšem teprve začíná. V relaxační zóně totiž vznikly i nové cyklostezky, které jsou napojeny na páteřní síť. Vznikly na místě bývalé železniční vlečky a lehce se díky nim dostanete do ostatních částí metropole.

Zajímá vás, které byty na prodej v Praze jsou stále aktuální? Detailní informace o projektu a seznam volných bytů, včetně ceníku, najdete na webových stránkách společnosti JRD (www.jrd.cz). Pokud vám Hloubětín z nějakého důvodu nevyhovuje, nevadí. Zaměřte se na ostatní projekty, které jsou neméně atraktivní.

Hloubetin 2