Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Nová relaxační zóna u Parku Hlobětín umocňuje již tak dobrý dojem z bydlení

Podlehli jste kouzlu nových developerských projektů a vážně uvažujete nad tím, že v některém z nich vybudujete svůj nový domov? V tom případě zpozorněte nad Parkem Hloubětín, který je dílem známé developerské skupiny JRD. Hloubětínské byty toho mají opravdu hodně co nabídnout a budete překvapeni, že i na Praze 9 se dá bydlet ve zdravém prostředí plném zeleně.

Developerský projekt Park Hloubětín leží přímo uprostřed upraveného parku a celkový dojem umocňuje přítomnost nedalekých prvorepublikových vilek a rybníku. Kdybyste netušili, kde se zrovna nacházíte, pravděpodobně byste byli při zjištění, že jde o hlavní město, velmi překvapeni.

Údiv však neskryjete ani při prohlídce samotných bytů, které jsou velmi inteligentně řešeny. Jsou prostorné, prosvětlené a skvěle odhlučněné. Do interiéru se dostane jen minimum prachu a za zmínku stojí i ideální mikroklima. Provoz domácnosti v nízkoenergetické pasivní stavbě je navíc velmi levný a i to je samozřejmě jeden z důvodů, proč je nové byty na Praze 9 velký zájem. Tím dalším je vznik nové relaxační zóny, která se nachází v místě bývalého zdevastovaného areálu, jen nedaleko Hořejšího rybníka.

O rekultivaci se postarala městská část Prahy 9 a došlo i na koryto řeky Rokytky. Výsledek stojí za to a obyvatelé Parku Hloubětín si mohou užívat pohodovou relaxaci v novém parku. Relaxačními procházkami, které ocení především maminky s dětmi a starší páry, to ovšem teprve začíná. V relaxační zóně totiž vznikly i nové cyklostezky, které jsou napojeny na páteřní síť. Vznikly na místě bývalé železniční vlečky a lehce se díky nim dostanete do ostatních částí metropole.

Zajímá vás, které byty na prodej v Praze jsou stále aktuální? Detailní informace o projektu a seznam volných bytů, včetně ceníku, najdete na webových stránkách společnosti JRD (www.jrd.cz). Pokud vám Hloubětín z nějakého důvodu nevyhovuje, nevadí. Zaměřte se na ostatní projekty, které jsou neméně atraktivní.

Hloubetin 2