Pořiďte si startovací sadu na gelové nehty a začněte kouzlit!

Pořiďte si startovací sadu na gelové nehty a začněte kouzlit!

Ženy kladou stále vyšší nároky na svůj zevnějšek. Vyžadují perfektní účes, dokonale padnoucí outfit a v neposlední řadě zdravě vypadající nehty. Na detailech záleží a jsou to právě pevné nehtíky, které umocní celkový dojem. Kýženého efektu lze přitom dosáhnout i bez pomoci profesionálů – stačí si pořídit potřebnou výbavičku a začít. Hitem posledních let jsou gel-laky, které se maximálně přizpůsobí tvaru nehtu, jsou zdravotně nezávadné a vypadají velmi dobře. Proč byste měla o gelových nehtech uvažovat i vy? Prozradíme vám jejich hlavní výhody!

Šetřete čas i peníze, udělejte si nehty doma

Máte kolem sebe spoustu kamarádek, které tráví čas na manikúře? Pokud považujete dlouhé seance v salonech krásy za utrpení, vymodelujte si gelové nehty svépomocí doma. Nejenže ušetříte spoustu času, krásné nehty vás navíc vyjdou levněji. Co se týče výbavičky, měla by vám stačit startovací sada na gelové nehty, která obsahuje vše potřebné. Tedy laky, UV lampu, pilníky a další nezbytné příslušenství, bez kterého se při modeláži nehtů neobejdete. Modeláže se bát nemusíte. Stačí trocha cviku a brzy budete umět vykouzlit krásné nehty, které vám budou kamarádky závidět. Na internetu je množství návodů a praktických výukových videí, jejichž autoři vysvětlují proces modeláže krok po kroku.

Popusťte uzdu fantazii a inspirujte se novými trendy

Obrovskou výhodou gelových nehtů je jejich variabilita. Ať už se vám líbí přirozený vzhled nebo si naopak potrpíte na extravagantní kreace, přijdete si na své. A budete-li sledovat gelové nehty nové trendy, nehty vás nikdy nepřestanou nudit. Těm současným velí červená, která zřejmě nevyjde z módy nikdy. Věrně ji sekunduje tmavě modrá a do popředí se dostávají i zemitější barvy. Vsadíte-li na tmavě hnědou nebo šedou, určitě nešlápnete vedle. Pro nejodvážnější ženy jsou jako stvořené exkluzivní zdobící fólie na nehty s efektem rozbitého skla, geometrickými obrazci a dalšími netradičními designy.

Publikováno: 03. 01. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: gelové nehty tipy | nehty trendy | startovací sada na gelové nehty