Nový Actifibre od Viledy: Hadřík z mikrovláken zažehnul úklidovou revoluci

Nový Actifibre od Viledy: Hadřík z mikrovláken zažehnul úklidovou revoluci

Pořádek musí být, ale do pravidelného úklidu se nikdo příliš nehrne. Naštěstí existují pomocníci, se kterými je úklid mnohem efektivnější. Příkladem budiž nový mikrohadřík od známého německého výrobce - společnosti Vileda. V následujících řádcích vám prozradíme, proč by Actifibre neměl chybět ani ve vaší domácnosti.

Extrémní savost garantuje efektivní čištění

Mikrohadřík Actifibre Vileda představuje novou generaci. Vyrábí se z mikrovláken s použitou technologií aktivní absorpce – hodí se na všechny typy povrchů a chlubí se vynikající savostí (srovnatelnou s houbovými hadříky!). [gallery size="medium" link="file" ids="10979,10980,10981" orderby="rand"] V podstatě vůbec nezáleží na tom, co jste rozlili nebo co potřebujete utřít. Jediným letmým tahem nasajete rozlitou kávu nebo hustý kečup, lepkavý med či marmeládu. Zapomeňte na útrapy, které vás provázely při každém úklidu – již nebudete potřebovat několik přípravků, houbičky, hadříky a spoustu dalších věcí. Stačí, když si vezmete na pomoc hadřík z mikrovláken a pustíte se do efektivního čištění. Zabere vám mnohem méně času a vynaložíte při něm jen minimum úsilí.

Čistící prostředky? Nebudete je nikdy více potřebovat

Úklid s mikrohadříkem Actifibre ja snadný a obejdete se bez čistících prostředků. Ano, čtete dobře, s většinou nečistot si totiž poradí i bez saponátů – vystačíte si s čistou vodou. A skutečně nezáleží na tom, jestli se zrovna chystáte na mytí oken, leštění vodovodní baterie nebo na běžnou údržbu nábytku. Navlhčíte a čistíte – během chvilky se dopracujete k perfektnímu výsledku bez šmouh a poškrábání. Nemusíte se bát ani chloupků či drobných fragmentů, jak je tomu v případě jiných hadříků a houbiček. Shrnuto a podtrženo, Actifibre vám ušetří spoustu práce a ve finále i peněz. Mikrohadřík je opakovaně pratelný a vydrží až 10 pracích cyklů. Uklízení a čištění může být snadné, tak proč si ho zbytečně komplikovat? Mikrovlákna navrátí do vaší domácnosti někdejší lesk!

Publikováno: 24. 05. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: actifibre | mikrohadřík