Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Podnikání v roce 2013? Snadnější už to být nemůže…

Možná se to stalo i vám. Jednoho dne jste se probudili s pocitem, že přišel správný čas na změnu. Máte nápad, pár korun do začátku a plné zuby zaměstnaneckého poměru, který beztak nikam nevede. Jediným východiskem je vlastní byznys a protože kdo nic nedělá, nemůže nic pokazit, rozhodnete se do podnikání vrhnout rovnýma nohama. A pak narazíte. Ani tak ne na dno, jako spíše na úředního šimla, který vás od znovu utvrdí v tom, že začátky nebývají jednoduché.

 

Založení vlastní firmy…je ze všeho nejednodušší

 

Zalozenie s.r.o. firmy skutečně nepředstavuje neřešitelný problém. Tedy samozřejmě v případě, že se obrátíte na někoho, kdo má s administrativou bohaté zkušenosti a dostane firmu do obchodního rejstříku na první pokus. Rychlejší způsob, jak se stát jednatelem bez toho, aniž byste kvůli zbytečné chybě celý proces podstoupit znovu, skutečně neexistuje. Máte-li v plánu podnikat na Slovensku, raději o pomoci profesionálů ani neuvažujte. Slovenské administrativní prostředí se od toho našeho v mnoha ohledech liší a založit společnost na první pokus svépomocí lez přirovnat k sázce do loterie. Chcete-li mít jistotu, že nenaletíte podvodníkům, obraťte se na některou z prověřených firem, např. DELZIA s.r.o. (www.delzia.com). Zda byla firma skutečně založena, si můžete kdykoliv ověřit na webu obchodního registru.

 

Nebudete-li potřebovat vlastní kancelářské prostory, spojte příjemné s užitečným a zřiďte si virtuální sídlo firmy. Princip je jednoduchý, již pár (a to doslova) euro budete disponovat adresou v Bratislavě, která vám přinese nejen značnou úsporu nákladů za pronájem klasické kanceláře, ale i spoustu jiných výhod. Vaše firma nebude na očích úřadů (v Bratislavě je šance na kontrolu mnohem nižší než v menším městě) a podle aktuálních potřeb si připlatíte další služby, které vám ušetří spoustu času. Pošta, která vám na adresu takto zřízeného sídla dorazí, vám bude automaticky přeposlání. Sídlo firmy za 11 € nabízí společnost All4Web s.r.o. (www.mojesidlo.sk).

 

Rozjet byznys? Jde to i za pár minut!

 

Je-li předmětem vašeho podnikání prodej, rozhodně byste neměli zapomínat na největší prodejní kanál – internet. Virtuální obchod nepodceňujte a zároveň za něj neplaťte více, než doopravdy musíte. Ideálním řešením je tvorba a pronájem e-shopů přes atomer.cz. Internetový obchod si přizpůsobíte aktuálním potřebám a předplatíte si jen moduly, které skutečně potřebujete. Pro náročnější uživatele je samozřejmě připraveno řešení na míru. Přednosti „atomového“ e-shopu jsme navíc nedávno detailně rozebrali, článek si můžete přečíst zde.

 

Začátek podnikání skutečně není těžký, co vy na to?