Podnikání v roce 2013? Snadnější už to být nemůže...

Podnikání v roce 2013? Snadnější už to být nemůže...

Možná se to stalo i vám. Jednoho dne jste se probudili s pocitem, že přišel správný čas na změnu. Máte nápad, pár korun do začátku a plné zuby zaměstnaneckého poměru, který beztak nikam nevede. Jediným východiskem je vlastní byznys a protože kdo nic nedělá, nemůže nic pokazit, rozhodnete se do podnikání vrhnout rovnýma nohama. A pak narazíte. Ani tak ne na dno, jako spíše na úředního šimla, který vás od znovu utvrdí v tom, že začátky nebývají jednoduché.  

Založení vlastní firmy...je ze všeho nejednodušší

  Zalozenie s.r.o. firmy skutečně nepředstavuje neřešitelný problém. Tedy samozřejmě v případě, že se obrátíte na někoho, kdo má s administrativou bohaté zkušenosti a dostane firmu do obchodního rejstříku na první pokus. Rychlejší způsob, jak se stát jednatelem bez toho, aniž byste kvůli zbytečné chybě celý proces podstoupit znovu, skutečně neexistuje. Máte-li v plánu podnikat na Slovensku, raději o pomoci profesionálů ani neuvažujte. Slovenské administrativní prostředí se od toho našeho v mnoha ohledech liší a založit společnost na první pokus svépomocí lez přirovnat k sázce do loterie. Chcete-li mít jistotu, že nenaletíte podvodníkům, obraťte se na některou z prověřených firem, např. DELZIA s.r.o. (www.delzia.com). Zda byla firma skutečně založena, si můžete kdykoliv ověřit na webu obchodního registru.   Nebudete-li potřebovat vlastní kancelářské prostory, spojte příjemné s užitečným a zřiďte si virtuální sídlo firmy. Princip je jednoduchý, již pár (a to doslova) euro budete disponovat adresou v Bratislavě, která vám přinese nejen značnou úsporu nákladů za pronájem klasické kanceláře, ale i spoustu jiných výhod. Vaše firma nebude na očích úřadů (v Bratislavě je šance na kontrolu mnohem nižší než v menším městě) a podle aktuálních potřeb si připlatíte další služby, které vám ušetří spoustu času. Pošta, která vám na adresu takto zřízeného sídla dorazí, vám bude automaticky přeposlání. Sídlo firmy za 11 € nabízí společnost All4Web s.r.o. (www.mojesidlo.sk).  

Rozjet byznys? Jde to i za pár minut!

  Je-li předmětem vašeho podnikání prodej, rozhodně byste neměli zapomínat na největší prodejní kanál – internet. Virtuální obchod nepodceňujte a zároveň za něj neplaťte více, než doopravdy musíte. Ideálním řešením je tvorba a pronájem e-shopů přes atomer.cz. Internetový obchod si přizpůsobíte aktuálním potřebám a předplatíte si jen moduly, které skutečně potřebujete. Pro náročnější uživatele je samozřejmě připraveno řešení na míru. Přednosti „atomového“ e-shopu jsme navíc nedávno detailně rozebrali, článek si můžete přečíst zde.   Začátek podnikání skutečně není těžký, co vy na to?

Publikováno: 08. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: sídlo firmy | tvorba a pronájem e-shopu | založení s.r.o.