Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Chcete ve firmě volat výhodněji?

Také již máte dost předražených tarifů a vysokých cen za jednotlivé služby? Naši operátoři by se měli stydět, v porovnání s evropskou konkurencí jsou jejich ceny opravdu vysoké. Pokud hledáte ideální tarif pro firmu, máte dvě možnosti. Můžete své zaměstnance vybavit vysílačkami, nebo se obrátit na společnost MRC-Group, s.r.o. Ta se zabývá distribucí výhodných tarifů pro firmy od společnosti Vodafone. Společnost MRC-Group se jako Vodafone partner stará o nové i stávající klienty operátora

 

 

Pracovník MRC-Group vám na základě faktury za služby stávajícího mobilního operátora vytvoří nabídku všech služeb od Vodafone, které bývají výhodnější v průměru o 30%.

 

Na výběr je celá řada tarifů přesně podle potřeby vaší firmy. Tarify na míru jsou vhodné pro každého. Vodafone tarify si můžete sjednat pro celou rodinu či firmu a to až  pro 25 zaměstnanců. Vy i vaše firma snížení nákladů za volání jistě oceníte.

 

Veškerá komunikace ohledně tarifů probíhá se společností MRC-Group, která je Vodafone partner. Po sepsání smlouvy a vyřešení všech formalit se o vše postará Vodafone. Můžete tak klidně spát s vědomím, že se o vaše telefony stará stabilní společnost, která si vydobyla pozici lídra na našem trhu. Nevyhazujte peníze oknem, na volání se dá opravdu výrazně ušetřit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *