Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Chcete ve firmě volat výhodněji?

Také již máte dost předražených tarifů a vysokých cen za jednotlivé služby? Naši operátoři by se měli stydět, v porovnání s evropskou konkurencí jsou jejich ceny opravdu vysoké. Pokud hledáte ideální tarif pro firmu, máte dvě možnosti. Můžete své zaměstnance vybavit vysílačkami, nebo se obrátit na společnost MRC-Group, s.r.o. Ta se zabývá distribucí výhodných tarifů pro firmy od společnosti Vodafone. Společnost MRC-Group se jako Vodafone partner stará o nové i stávající klienty operátora

 

 

Pracovník MRC-Group vám na základě faktury za služby stávajícího mobilního operátora vytvoří nabídku všech služeb od Vodafone, které bývají výhodnější v průměru o 30%.

 

Na výběr je celá řada tarifů přesně podle potřeby vaší firmy. Tarify na míru jsou vhodné pro každého. Vodafone tarify si můžete sjednat pro celou rodinu či firmu a to až  pro 25 zaměstnanců. Vy i vaše firma snížení nákladů za volání jistě oceníte.

 

Veškerá komunikace ohledně tarifů probíhá se společností MRC-Group, která je Vodafone partner. Po sepsání smlouvy a vyřešení všech formalit se o vše postará Vodafone. Můžete tak klidně spát s vědomím, že se o vaše telefony stará stabilní společnost, která si vydobyla pozici lídra na našem trhu. Nevyhazujte peníze oknem, na volání se dá opravdu výrazně ušetřit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *