Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Objednejte si zdravý catering a ukažte svým hostům tu správnou cestu

Catering je dnes samozřejmostí pro většinu svateb, oslav i firemních akcí. Starost o jídlo je naprosto zbytečná, když ji můžete delegovat na externí firmu. Připraví vám chutné pokrmy, které jsou pěkné napohled, a navíc mohou být i zdravé. Záleží na tom, jakou variantu cateringu si objednáte.

Catering už nemusí představovat jen chlebíčky s tunou majonézy. Co byste řekli na míchané saláty, zeleninové polévky, žitný chléb s domácí pomazánkou? Přesně tak vypadá zdravý catering od firmy Svačím Zdravě, s.r.o.

Ukažte hostům, že i zdravé jídlo může být chutné

Hostům dopředu vůbec nemusíte říkat, že máte v plánu objednat zdravé cateringové služby. Budou překvapeni krásou připravených pokrmů a následně i jejich chutí. Ona totiž není vůbec pravda, že nejlépe chutnají nezdravé pokrmy. Profesionálně nachystaná zdravá svačina nebo oběd potěší vaše chuťové buňky, a navíc si nebudete muset vyčítat, co všechno jste zase snědli. Zdravé pokrmy obsahují pořádnou porci vitamínů a jsou kaloricky vyvážené.

Zdravé jídlo znamená vyšší pracovní výkon

Catering si nemusíte objednávat pouze na akce a speciální příležitosti. Existuje také office catering, tedy jídlo do kanceláře. Proč si neobjednat něco zdravého? Je dokázáno, že po ohromném obědě, obzvlášť po těžkých jídlech typu vepřo, knedlo, zelo, klesá výkonnost. Naopak pokud přejdete na firemní stravování ve zdravém duchu, budou se zaměstnanci i po obědě cítit lehce a jednoduše skvěle, nic jim nebude bránit podávat vynikající pracovní výkony.

Objednejte si první várku zdravého jídla online

Chtěli byste tomu dát aspoň šanci? Objednejte si online catering přímo na webu Cateringzdravě.cz. Uvidíte tam i fotografie připravovaných jídel, dozvíte se rovněž, jaká je za zdravý catering cena. Respektive můžete si sami zvolit, kolik peněz jste ochotní dát za občerstvení pro jednu osobu, podle toho vám odborníci nachystají jídelníček. Zdravé jídlo nemusí být drahé.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *