Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Trendy a přesto nadčasová sedačka, která vydrží desítky let? Musí být z kůže!

Rozhodli jste se, že i ve vašem obývacím pokoji nebo pracovně bude sedací souprava, která vám poskytne maximální komfort a navíc bude reprezentovat váš vytříbený vkus? V tom případě není co řešit – vaše volba by měla jednoznačně padnout na sedačku z pravé kůže. Prozradíme vám její největší výhody, ale také tip na prodejce, u kterého seženete stylové kousky za perfektní ceny!

Kůže je jedním slovem klasika. Stálice, která se drží na samé špici popularity snad od nepaměti. Kožené sedací soupravy jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy a přesto jsou nadčasové. Vždyť je to právě kůže, kterou hojně využívali již naši předci, o čemž svědčí velmi zachovalé kožené sedačky v interiérech zámečků a honosně zařízených měšťanských domů. A budete-li o svůj nový kousek správně pečovat i vy, bude vám dělat radost i několik desítek let.

Na pravou kůži se ostatní materiály „nechytají“

Mezi největší výhody kožených sedaček tedy patří i zmíněná životnost, která je až čtyřikrát delší než životnost běžných čalouněných sedaček. Kůže, jakožto přírodní materiál, je velmi odolná a na rozdíl od většiny ostatních materiálů si zachovává si původní vzhled.

Kozena sedacka 2Kůže doslova evokuje luxus a maximálně umocní charakter bydlení. A vzhledem k tomu, že se kožené sedací soupravy vyrábí v obrovském množství nejrůznějších variant, nebudete mít problém vyhledat ideální model do moderního či naopak dobového interiéru.

Co se týče údržby, vystačíte si s vlhkým hadříkem a pravidelnou impregnací speciálním přípravkem nebo jen obyčejným sádlem. Nenáročnou údržbu ocení především alergici, kterým by prach usazený v čalounění působil nepříjemné komplikace.

Jak vypadají moderní kožené sedačky?

Trendy se neustále mění a podléhají jim také kožené sedací soupravy. A to dobře, protože nenatrefíte jen na sedačky v tmavém provedení, ale také na svěží pastelové tóny. Výrazné barvy ocení především příznivci moderního nábytku, ale v případě pracovny nebo obývacího pokoje v klasickém stylu preferujte decentní barvy.

Kozena sedacka cervenaJak moderní kožené sedačky vypadají v praxi, se můžete podívat v e-shopu známého internetového prodejce na www.nejlepsi-nabytek.cz. Vyberte si krásnou sedačku z kvalitní hovězí kůže a nechte si ji dopravit a do vašeho obýváku. Doprava a instalace je po celé České republice zcela zdarma a vám tak odpadne spoustu starostí.