Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Oblečte své chytré hodinky do nového hávu! Každý den jiného!

Víte, že vaše chytré hodinky mohou každý den vypadat jinak? Stačí jim měnit řemínek! Ať již dle outfitu, či nálady.

Řemínky na chytré hodinky si klidně pořiďte do zásoby. Ať máte z čeho vybírat. Nabídka trhu je v tomto segmentu naštěstí bohatá. Jeden den můžete zvolit řemínek širší, druhý delší, třetí barevnější a čtvrtý třeba pohodlnější. To ale neznamená, že byste měli sáhnout po každém řemínku, který vám přijde pod ruku.

Vybíráme řemínek na chytré hodinky

Při výběru řemínku na chytré hodinky je vhodné zohlednit hned několik faktorů. Prvním zřejmě budou vaše nároky na jejich design. Váš nový Apple Watch náramek by se vám samozřejmě měl líbit. A ladit ke zvolenému outfitu. Podceňovat byste však neměli ani jejich konstrukční dispozici a pohodlí.

Zaměřeno na délku a šířku

Ze všeho nejdůležitější však jsou rozměry daného řemínku, tedy jeho délka a šířka. Tou je zamýšlena vzdálenost mezi „pacičkami“, do nichž se zasouvá osička se řemínkem. Právě tato osička musí dobře sedět. Nejběžnější jsou řemínky široké 20 a 22 mm.

Jaký materiál?

Dalším důležitým parametrem při výběru Apple Watch náramku je jeho materiál. Ten můžete mít kovový, kožený, silikonový, nebo gumový. Materiál náramku je vhodné zvolit s přihlédnutím k outfitu, k němuž hodinky budete nosit. Podceňovat byste však neměli ani pohodlí. Například ke sportování a dalším aktivitám, při nichž se zpotíte, jsou vhodnější synteticky vyráběné řemínky, společenský oblek si žádá spíše řemínek kožený, popřípadě kovový.

Nepodceňujte tvar!

Na trhu se setkáme s chytrými hodinkami různých tvarů. S hranatými a kulatými. Zřejmě vás nemusíme upozorňovat, že ke kulatým chytrým hodinkám se vám nemusí podařit připevnit klasický rovný řemínek. Také se ujistěte, jaké příslušenství je součástí balení. Mohlo by se vám tak stát, že vám řemínek dorazí bez zapínací spony či pružinové osičky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *