Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zvířata

Udělejte si svou soukromou zoologickou zahradu

Čelíte neustálému tlaku svých ratolestí, které si ze všeho nejvíce přejí „nějaké“ zvířátko? Děti máme od toho, abychom jim jejich přání plnili – přestaňte proto s výmluvami a začněte hledat nejschůdnější řešení. Domácí mazlíček prospěje dětem prospěje. Naučí se díky němu zodpovědnosti a vyzkouší si, jaké to je, se o někoho starat. Nabízí se však otázka, které zvíře je do vašich podmínek ideální.

Nejoblíbenější jsou pejsci

V žebříčku popularity domácích mazlíčků s přehledem vévodí psi. O malém roztomilém štěňátku sní téměř každé malé díte, ale neměli byste zapomínat na to, že vstoupíte do svazku, který bude trvat po mnoho dalších let. Pořízení pejska si proto důkladně promyslete a pokud si nejste jistí v tom, že vaše děti za pár měsíců omrzí, zkuste se s nimi domluvit na jiném zvířeti. Jako alternativa se nabízí kočky, které nevyžadují tolik pozornosti. Jsou to samostatná zvířata, která se sice ráda pomazlí, ale nestrádají, když na ně majitelé nemají dost času.

Pořídit se dá ledacos, třeba i vakoveverka

Pejsci a kočičky představují jen špičku ledovce. Domů si můžete nastěhovat i spoustu jiných zvířat. Stačí se porozhlédnout na tématické inzerci zvířat, kde se to živými tvory jen hemží. Narazíte zde na psy a kočky, ale také na plazy, obojživelníky, ptáky, ryby, hlodavce a další více či méně obvyklé druhy. Milovníci fauny, kteří disponují adekvátním zázemím a chovatelskými zkušenostmi, jistě ocení přítomnost populárních opiček kosmanů a nosálů. Výjimkou nejsou ani pštrosi, oslíci, koně nebo vakoveverky létavé. Stačí se porozhlédnou a stoprocentně najdete to pravé ořechové.

Nepřehlédněte ani diskuzní fórum, na kterém najdete spoustu zajímavých témat. Zkušení chovatelé vám jistě dobře poradí a to nejen ohledně samotného výběru zvířete, ale také související péče. A pokud již mezi chovatele patříte, jistě oceníte možnost bezplatného vložení inzerátu.