Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Matraceno nabízí vysoký standard matrací za bezkonkurenční ceny

Spánku jsme se v minulosti věnovali hned několikrát a vzhledem k tomu, že člověk prospí průměrně jednu třetinu života, vám budeme přinášet doporučení, jak jeho kvalitu zvýšit, i nadále. Dnešní článek bychom rádi věnovali českému výrobci matrací, který se v oboru pohybuje dvacet let a má s výrobou matrací bohaté zkušenosti, společnosti Matraceno.

Filosofie firmy je následující. Poskytnout lidem vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupné matrace, které uspokojí i ty nejnáročnější spáče. Nečekejte proto žádné kompromisy na materiálech nebo technologií výroby a naopak se připravte na perfektní vlastnosti i u nejlevnějších modelů. Sortiment od Matraceno je přitom velmi pestrý a na své si přijde opravdu každý.

Za zdravotní matraci pravdu nemusíte dát polovinu výplaty, základní pružinové matrace jsou na matraceno.cz téměř za hubičku. Ještě lépe jsou na tom pěnové matrace, při čemž i ty nejlevnější modely se pyšní vysokým standardem a nabízí dostatečný komfort a pohodlí. Na své si přijdou i fajnšmekři, kteří poměrně netradiční matrace z koňských žíní. Vysoce vzdušný materiál, který odvádí vlhkost je navíc ekologicky šetrný a neopotřebí se ani při nadměrné mechanické zátěži. Problém však nepředstavují ani individuální úpravy. Potřebujete-li mírně zahnutou matraci do atypického interiéru, výrobce vám určitě vyhoví.

Zajímavá je i nabídka potahů, mezi kterými nechybí ani exkluzivní tkaniny z bambusových vláken nebo 3D textilie, která se stará o lepší provzdušnění matrace.

Matraceno nezapomíná ani na zákazníky, kteří s kvůli malým dispozicím bytu nemohou dovolit postel a pravidelně usínají na gauči. Je-li to i váš případ, přestaňte si ničit zdraví a sáhněte po „chytré“ pohovce, která je představuje elegantní posezení a kromě toho je speciálně přizpůsobena pro každodenní spánek. Více se dozvíte přímo na matraceno.cz.

Matraceno