Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

5 tipů jak vytunit auto k nepoznání

Milujete své auto? Pokud ho neberete jen jako pomocníka, který vás přepraví z bodu A do budu B a není vám líto „pustit žilou“, vyšperkujte si ho! Odlište svůj vůz od tovární rutiny a pusťte se do optického tuningu. Připravili jsme pro vás několik tipů na úpravy, které váš vůz změní k nepoznání…

1. Auto vinyl

Omrzela vás stávající barva laku? Nechte si auto polepit vinylovou fólií. Ta nejenže vozu propůjčí zcela jiný charakter, ale navíc ochrání původní lak před negativními vlivy (poškrábání kamínky, blednutí, agresivní chemikálie…). Aplikace je rychlá a levnější než nástřik nového laku. Fólii je možné kdykoliv odstranit a původní lak bude jako nový. Vinylové polepy aut jsou k mání v běžných vzorníkových barvách i v atraktivním matným provedení či s texturou (např. karbon nebo kůže).

Polepy aut praha

2. Tónované skla

Ukažte prostředníček ostrým slunečním paprskům. Tónování autoskel je efektivní ochranou před oslepením řidiče, zamezuje vyblednutí interiéru, chrání přístrojovou desku před přehřátím a v neposlední řadě i samotná autoskla. Tónovaná skla jsou kromě toho neskutečně stylová a propůjčí vozu zcela jiný charakter.

tónování skel praha

3. Barevné disky a brzdové třmeny

Proč si nechat nabarvit disky a brzdové třmeny? Kvůli estetiky, ale také zvýšení odolnosti vůči vnějším vlivům. Barevná alu kola na sebe přitáhnou pozornost všech kolemjdoucích a zároveň jsou lépe chráněny před vnějšími vlivy. Disky jsou náchylné na poškození, ale díky krycí vrstvě vydrží mnohem více.

Barvenitrmenu01

4. Tuning optiky

Optika má na celkový vzhled vozu zásadní vliv a pokud vám nevyhovuje ta původní, poohlédněte se po alternativě. Co takhle xenony, bixenony nebo populární „angel eyes“? Možná se spokojíte i s nabarvenou vnitřní částí stávajících světel.

diody-A6-02

5. Karbonové doplňky

Proč si nechat interiér vyšperkovat karbonem? Důvod je prostý. Karbonové doplňky jsou cool. Z karbonu si můžete nechat vyrobit i náhradní díly, které vynikají pevností a nízkou hmotností.

clio-carbon-01.jpg

Kam za tuningem? Do Art Garage!

Způsobu, jak vylepšit auto, je samozřejmě daleko více. Co takhle zbrusu nové čalounění nebo jen kompletní vyčištění interiéru? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, stoprocentně je uspokojí profíci z pražského studia Art Garaž. Vytuní vaše vozidlo k nepoznání! Více na www.artgarage.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.