Kam s pneumatikami, které momentálně nepoužíváte? Šup s nimi do regálu!

Kam s pneumatikami, které momentálně nepoužíváte? Šup s nimi do regálu!

Bydlení není nafukovací a to samé platí i o garáži, kde máme kromě samotného vozu i spoustu dalších věcí. Nářadí lze uskladnit poměrně jednoduše – pomocí závěsných systémů na stěnu, ale o to více prostoru zabírají pneumatiky. V případě několika automobilů pak může garáž vypadat jako překážková dráha. Pokud vás už přestalo kličkování mezi pneumatikami bavit a rádi byste kapacitu prostoru využili mnohem efektivněji, pořiďte si praktický regálový systém. Přesně takový, který využívají i autodílny a pneuservisy!

Nenechte pneumatiky povalovat a uskladněte je v regálu

Regály na pneumatiky vám šetří spoustu drahocenného místa a to především v garáže, jejíž rozměry jste si nemohli sami určit. Garáže standardních rozměrů jsou sice na první pohled prostorné, ale jen co do ní zaparkujeme auto, motorku a několik bicyklů, budeme mít co dělat, abychom se v nich mohli jakž takž pohybovat.

Při výběru regálu bychom měli zohlednit hned několik faktorů. Konstrukce by měla být stabilní a navíc opatřena kvalitní povrchovou úpravou, která ji zaručí dlouhou životnost i za bezúdržbovost. Samozřejmostí by měla být vysoká nosnost a snadná montáž i demontáž.

Sestavte si regál na pneu na míru vaší garáži

Všechny výše zmíněné vlastnosti najdete u regálových systémů, které již 17 let vyrábí renomovaný výrobce KREDIT SK – REGALSISTEM. Mezi největší odběratele sice patří sklady, prodejny a archivy, ale výjimkou nejsou ani domácnosti. Pro skladování pneu je určena varianta SUPER 123, kterou lze nakonfigurovat tak, aby odpovídala dispozicím konkrétní garáže. Regály si můžete navrhnout prostřednictvím návrháře přímo na webu regalsistem.cz, který vám zobrazí i přesnou cenu.

Regály SUPER 123 jsou vyráběny z kvalitní certifikované oceli, která odpovídá všem normám a předpisům. Odolnost vůči mechanickému poškození a oděru zaručuje kvalitní povrchová úprava, díky které systém vypadá jako nový i po letech. Praktičtější uskladnění pneumatik zřejmě neexistuje.

Publikováno: 02. 05. 2013

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: regály na pneumatiky | uskladnění pneu | uskladnění pneumatik