S party stany od Renegad do nové grilovací sezóny

S party stany od Renegad do nové grilovací sezóny

Možná se vám to už stalo. Sedíte s přáteli na zahradě, grilujete si naložené masíčko a popíjíte své oblíbené drinky a zničehonic se přižene rychlý letní déšť. A začne zmatek. Všichni se honem snaží schovat rozpálený gril, rozjedené dobroty, židle, stůl a také sebe. Jak se tomu vyhnout? Pořiďte si praktický zahradní party stan a máte po starostech.

V suchu a teple

Právě díky jednomu z našich party stanů vám počasí nikdy nepřekazí žádnou oslavu či grilovačku. Jedině snad, že by přišla zákeřná bouřka. Naše party stany a altány jsou z nepromokavého materiálu (polyester) a mají velmi robustní konstrukci, takže odolají větru dešti. Pokud si pořídíte stan s bočnicemi, který lze uzavřít ze všech stran, budete v teple do pozdních nočních hodin. A navíc vás nebudou otravovat dotěrní komáři.

I slunce může být nepřítel

Nejen nepříznivé počasí může zkazit slavnostní náladu. I slunce může být nepříjemné, zvláště v letních měsících, kdy jsou jeho paprsky nejsilnější. I před nimi budete vy i vaše pochutiny skvěle chráněni díky střeše party stanu. Zahradní party stany, navzdory svému názvu, nemusí sloužit jen v případě, že něco slavíte. Výborně se hodí k ochraně vašich dětí či vnoučat  , když se chtějí koupat na zahradě v nafukovacím bazénu. Bazén můžete umístit pod stan, nebo stan nad bazén a žádné spáleniny od slunce nehrozí. Stejně tak můžete altán využít i nad zahradním pískovištěm. A schovat do stanu můžete i svého motorového mazlíka neboli automobil. To se hodí zejména v období, kdy se vzduchem nese velké množství pylu, který tak rád ulpívá právě na kapotách a oknech aut.

Prodej party stanů

Pokud jste se rozhodli, že si zahradní party stan pořídíte, pak už se stačí jen rozhodnout, jak velký a v jaké barvě bude. V nabídce jsou malé stany (3 x 3 m) i velké altány (až 6 x 12 m) v několika různých odstínech.

Publikováno: 16. 03. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam