Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Oddávejte se úžasné masáži každý den!

Přemýšlíte o koupi vířivky, ale ztrácíte se v nepřeberném množství výrobců a modelů? Váháte mezi levnější alternativou čínského původu a kvalitním, leč dražším výrobkem? Předtím, než učiníte konečné rozhodnutí, si položte otázku, zda jste skutečně tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Známá fráze platí u výřivek dvojnásob. Předpokládáme, že nechcete v nejbližších letech investovat podruhé a zároveň od ní očekáváte dokonalý prožitek. V tom případě by vaše volba mohla padnout na americké vířivky South Seas Spas.

 

Vychutnejte si americkou kvalitu

 

Líbila by se vám hloubková masáž celého těla, která uvolní svalové napětí a odbourá stres? Masáž, která vám pomůže získat ztracenou rovnováhu? Pusťte si svou oblíbenou hudbu, nasajte příjemnou vůni, kterou jste si do vířivky přidali v rámci aromaterapie a pokochejte se průzračně modrou barvou vody, kterou zajistí moderní LED osvětlení. To všechno a ještě mnohem více zvládnou vířivky Sout Seas Spas, které jsou prošpikovány moderní technologií a navrženy s ohledem na maximální ergonomii prostoru. Díky neustálým inovacím a zvyšování kvality se těší oblibě po celém světě a patří k absolutní špičce ve svém segmentu.

Mezi další užitečné funkce a vlastnosti patří účinný systém ozónové dezinfekce vody, technologie řízení a ohřevu Balboa, nízké provozní náklady a vynikající plná izolace. Dlouhou životnost zaručuje masivní samonosný akrylát s povrchovou úpravou MICROBAN.

 

Přijeďte si ji prohlédnout zblízka

 

Interiérové, ale i venkovní vířivky South Seas Spas seženete také u nás. Jedním z autorizovaných prodejců, kteří nabízí sortiment výrobce Artesian Spas, je i společnost Spa & Wellness s.r.o.. Prohlédnout si je můžete v showroomu BETA v Praze 10 a to v rámci návštěvních hodin, které najdete na webu virivkysauny.cz, ale i o víkendu na základě individuální domluvy. Vyzkoušejte si luxusní masáž na vlastní kůži a přesvědčte se o kvalitě, kterou vám čínské napodobeniny nenabídnou. Kromě toho si můžete zaplavat v protiproudu od ENDLESS POOLS nebo si prohřát tělo v parním boxu či infrakabině.