Víme, kde seženete nové učebnice levněji

Víme, kde seženete nové učebnice levněji

Také tak rádi vzpomínáte na doby, kdy jste ještě chodili na „základku“? Učiva nebylo ani zdaleka tak moc, jako na střední, učitelé byli přísní, ale brali ohledy na váš útlý věk, poznávali jste spoustu nových kamarádů a první lásky. Zkrátka jste si to užívali a to i přesto, že se vám nikdy nechtělo vstávat a nemohli jste se dočkat, až uslyšíte poslední zvonění. Vlastně se toho příliš nezměnilo a i vaše děti pravděpodobně vnímají školní docházku stejně. A vy jim musíte, stejně jako se kdysi i vaše rodiče museli s vámi, pomáhat s přípravou a kontrolovat, jestli si nachystali všechny pomůcky a učebnice.

Učebnice zdarma? Bývávalo...

Když už jsme i těch učebnic, přeci jen vám přibyla jedna starost, kterou rodiče v minulosti řešit nemuseli. Učebnice pro základní školu by sice měly být zdarma, ale v praxi musí rodiče mnoho knížek dokoupit. Rodičům dětí, které se rozhodnout přejít po páté třídě na gymnázium, pak nezbývá, než pořídit všechny knížky. Učebnice lze objednat přímo přes školu a ačkoliv by mělo jít o nejlevnější způsob, jak se k nim dostat, většinou si za ně musíme naopak připlatit. Mnoho rodičů proto své děti posílá za spolužáky z vyšších ročníků, kteří se svých starých učebnic zbavují. Na první pohled jde o nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak dětem knížky opatřit, na druhou stranu jsou často v mizerném stavu (chybí stránky, praktická cvičení jsou vyplněna propiskou...) a navíc- ne každý žák učebnice prodává. V „oběhu“ tak nikdy není příliš mnoho učebnic a těch, které vypadají téměř jako nové, je jako šafránu.

Učebnice za velmi pěkné ceny

Nechcete-li, aby vaše ratolesti nosily do školy „salát“, ale zároveň hledáte alternativu k poměrně drahým učebnicím, které můžete získat přímo přes školu, máme pro vás řešení. Nemáte-li čas zjišťovat, zda nemají vybrané učebnice v nejbližším knihkupectví, objednejte si je z pohodlí domova v internetovém obchodě UcebniceMapy.cz. Právě zde totiž naleznete skutečně široký sortiment všech nejpoužívanějších učebnic pro základní, ale i střední, odborné a vysoké školy. Důvod, proč nakupovat právě zde, je jednoduchý – seženete zde téměř vše a domluvíte-li se na hromadném nákupu s několika dalšími rodiči, dostanete na již tak levné učebnice slevu. S poštovným si hlavu nelámejte – při nákupu nad 2 500 Kč je zcela zdarma. Nákup je rychlý a pohodlný a všechny učebnice jsou seřazeny do kategorií podle jednotlivých předmětů a ročníků. Nezapomeňte ani na akce, v rámci kterých můžete ušetřit i několik desítek procent (např. Matematika v kostce pro ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií je nyní k mání se slevou 50 %!). UcebniceMapy.cz patří mezi e-shopy, které budete navštěvovat pravidelně – nákup se zde zkrátka vyplatí.

Publikováno: 30. 03. 2013

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: levné učebnice | učebnice pro děti | učebnice pro základní školy