Odstředivé separátory a deskové výměníky Alfa Laval

Odstředivé separátory a deskové výměníky Alfa Laval

Česká ekonomika sílí a v roce 2019 by měla stoupnout na 85 % průměru 19 států, které jsou členy eurozóny. Na základě makroekonomické prognózy Ministerstva financí ČR na tom budeme statisticky lépe než Poláci, Slováci, Maďaři či Portugalci. S dobrou ekonomickou situací jde ruku v ruce i zlepšující se situace zavedených firem. Podniky se nebojí investovat do moderních technologií zefektivňujících provoz. Své o tom vědí odborníci ze společnosti TRIBO Engineering – zájem o jejich odstředivé separátory a deskové výměníky Alfa Laval rok od roku stoupá.

Odstředivé separátory

K čemu slouží odstředivý separátor? Zařízení slouží k velmi přesnému a levnému oddělení tuhých, kapalných a plynných látek. Díky osvědčeným technologiím jsou spolehlivé a využitelné napříč mnoha průmyslovými odvětvími. Kromě potravinářského, chemického a farmaceutického průmyslu je používají také čističky odpadních vod a firmy zabývající se zpracováním ropy.

Deskové výměníky tepla

Deskové výměníky tepla nabízí velmi efektivní přenos tepelné energie. Jsou k mání v mnoha rozměrově odlišných variantách – od kompaktních až po rozměrná zařízení. K výhodám patří flexibilita (používají se také na chlazení, kondenzaci či rekuperaci), jednoduchá údržba a snadná obsluha. Moderní typy deskových výměníků se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů a z provozního hlediska jsou mnohem úspornější. Často nachází uplatnění jako centrální zásobovače tepla, ohřívače teplé vody nebo při chlazení mléčných výrobků a dalších potravin. Oblíbili si je také uživatelé solárních systémů.

Výroba ozubených kol

V průmyslu hraje podstatnou roli také výroba ozubených kol – i dnes jsou nedílnou součástí strojů, které fungují na principu přenosu mechanické energie otáčivým pohybem. Výběr výrobce je rozhodující – dostatečně dlouhou životnost mají jedině kvalitní ozubená kola. Chcete se o certifikovaném prodejci odstředivých separátorů, výměníků tepla Alfa Laval, ozubených kol a dalších strojních součástí dozvědět více? Pokračujte na stránky společnosti TRIBO Engineering triboing.cz.

Publikováno: 20. 12. 2018

Kategorie: Technika

Autor: Adam