Online hry v unity 3d se chlubí nezvykle líbivým grafickým kabátkem

Online hry v unity 3d se chlubí nezvykle líbivým grafickým kabátkem

Obsah článku:
  1. Burning Rubber 5
  2. Cool Cubes
Online hry jsou populární od nepaměti. Respektive od doby, kdy se vysokorychlostní internet stal standardem a přestali jsme řešit zdlouhavé načítání v prohlížeči. V posledních letech však zažívají jakousi reinkarnaci a tíhne k nim stále více hráčů, o což se postaraly především nové enginy. Skutečnost, že onlinovky jsou především neskutečně hratelné a zábavné, už dávno neplatí. Moderní browserovky jsou nejen hratelné a zábavné, ale také neskutečně sexy. Pokud si potrpíte na propracovanou grafiku, která byla donedávna k mání jen u „plnohodnotných“ krabicových titulů, přičichněte k hrám postaveným v unity 3D. Unity 3D je herní engine, za kterým stojí vývojáři z Unity Technologies. Detaily pro dnešek vynechme a zaměřme se na to podstatné – onlinovky v unity 3D totiž poznáte na první pohled. Strhující grafika vám dá zapomenout, že se stále jedná o hry, které si můžete zahrát v prohlížeči. Ale od teorie k praxi. Zajímá vás, jaké lahůdky si můžete díky unity 3D zahrát i vy?

Burning Rubber 5

Milujete rychlá kola a střílení? Ve hře Burning Rubber si akce užijete dosytosti. Chopte se volantu a a splňte všechny úkoly, které spočívají v ničení všeho možného. Jednou to budou vozy taxikářů, jindy zase telefonní budky. K dosažení cíle vám pomohou rozličné bonusy a silnější zbraně. Za těžce vydělané peníze si své auto pořádně vytuníte, nebo rovnou přejdete na výkonnější model. Možností je spousta a jisté je jen to, že vás Burning Rubber 5 zabaví na dlouhé hodiny. Unity 3D 1

Cool Cubes

Unity 3D je engine jako stvořený pro onlinovky nabité akcí. Ani to však nic nemění na tom, že v něm lze vytvořit i logické hříčky. Cool Cubes budiž zářným příkladem. Princip hry je prostý – musíte nasměrovat kostku ledu tak, aby spadla do vynikajícího čaje Lipton. Šílené? Ano, ale taky neskutečně zábavné. V úkolu vám budou bránit nejrůznější překážky v podobě horké kávy a dalších nástrah, které není radno podcenit. A nezapomeňte ani na bonusy v podobě máty, limety a citronu – jedině díky nim si čaj Lipton opravdu vychutnáte. Pokud si myslíte, že autor tohoto článků nemá do čeho píchnout, vyzkoušejte Cool Cubes na vlastní kůži. Ovšem pozor – jde o neskutečně návykovou onlinovku, od které se již neodtrhnete... Unity 3D 2 Výše zmíněné gamesky jsou jen malou ochutnávkou toho, co nám vývojáři v unity 3D servírují. Chcete-li se královsky pobavit, zahrajte si je i vy!

Publikováno: 23. 12. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: hry v unity 3D | unity 3D | unity 3D online hry