Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Online hry v unity 3d se chlubí nezvykle líbivým grafickým kabátkem

Online hry jsou populární od nepaměti. Respektive od doby, kdy se vysokorychlostní internet stal standardem a přestali jsme řešit zdlouhavé načítání v prohlížeči. V posledních letech však zažívají jakousi reinkarnaci a tíhne k nim stále více hráčů, o což se postaraly především nové enginy. Skutečnost, že onlinovky jsou především neskutečně hratelné a zábavné, už dávno neplatí. Moderní browserovky jsou nejen hratelné a zábavné, ale také neskutečně sexy. Pokud si potrpíte na propracovanou grafiku, která byla donedávna k mání jen u „plnohodnotných“ krabicových titulů, přičichněte k hrám postaveným v unity 3D.

Unity 3D je herní engine, za kterým stojí vývojáři z Unity Technologies. Detaily pro dnešek vynechme a zaměřme se na to podstatné – onlinovky v unity 3D totiž poznáte na první pohled. Strhující grafika vám dá zapomenout, že se stále jedná o hry, které si můžete zahrát v prohlížeči. Ale od teorie k praxi. Zajímá vás, jaké lahůdky si můžete díky unity 3D zahrát i vy?

Burning Rubber 5

Milujete rychlá kola a střílení? Ve hře Burning Rubber si akce užijete dosytosti. Chopte se volantu a a splňte všechny úkoly, které spočívají v ničení všeho možného. Jednou to budou vozy taxikářů, jindy zase telefonní budky. K dosažení cíle vám pomohou rozličné bonusy a silnější zbraně. Za těžce vydělané peníze si své auto pořádně vytuníte, nebo rovnou přejdete na výkonnější model. Možností je spousta a jisté je jen to, že vás Burning Rubber 5 zabaví na dlouhé hodiny.

Unity 3D 1

Cool Cubes

Unity 3D je engine jako stvořený pro onlinovky nabité akcí. Ani to však nic nemění na tom, že v něm lze vytvořit i logické hříčky. Cool Cubes budiž zářným příkladem. Princip hry je prostý – musíte nasměrovat kostku ledu tak, aby spadla do vynikajícího čaje Lipton. Šílené? Ano, ale taky neskutečně zábavné. V úkolu vám budou bránit nejrůznější překážky v podobě horké kávy a dalších nástrah, které není radno podcenit. A nezapomeňte ani na bonusy v podobě máty, limety a citronu – jedině díky nim si čaj Lipton opravdu vychutnáte. Pokud si myslíte, že autor tohoto článků nemá do čeho píchnout, vyzkoušejte Cool Cubes na vlastní kůži. Ovšem pozor – jde o neskutečně návykovou onlinovku, od které se již neodtrhnete…

Unity 3D 2

Výše zmíněné gamesky jsou jen malou ochutnávkou toho, co nám vývojáři v unity 3D servírují. Chcete-li se královsky pobavit, zahrajte si je i vy!