OnlineJazyky.cz - neskutečně efektivní výuka angličtiny online

OnlineJazyky.cz - neskutečně efektivní výuka angličtiny online

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Bez znalosti cizích jazyků se v dnešní době obejde jen málokdo a i vy si možná pohráváte s myšlenkou, že se alespoň jeden z nich naučíte. Co si však počít v případě, kdy na pravidelnou docházku na kurzy nemáte čas a chuť? Líbila by se vám výuka v pohodlí vašeho domova? Nebojte se, nebudeme vás přemlouvat, abyste si domů zvali lektora. Naopak vám představíme unikátní systém výuky cizích jazyků, který po několik dlouhých let vyvíjel tým zkušených odborníků. Díky portálu OnlineJazyky.cz se nebudete muset nikomu přizpůsobovat a zvolíte vlastní tempo.

Projekt OnlineJazyky.cz je unikátní projekt, který na českém internetu nemá obdoby. Nejde o pouhý soubor gramatických pravidel a slovníček, ale ucelený sytém, který směle konkuruje klasické výuce. A v mnoha ohledech ji dokonce předčí.

Angličtina online obsahuje kurzy pro jednotlivce i firmy. Na základě vaší současné úrovně můžete volit mezi úrovněmi A1 (angličtina pro začátečníky) až B2+ (angličtina pro pokročilé). Neméně zajímavé jsou i profesní kurzy v podobě obchodní angličtiny, angličtiny pro elektrotechniku, angličtiny pro strojírenství a automobilový průmysl a právnické angličtiny. Pokud si nejste jistí svými aktuálními znalostmi, vyřešte dilema prostřednictvím vstupního testu.

Vraťme se však k podobě kurzů samotných. Co od výuky angličtiny online můžete čekat? Především pořádnou porci vědomostí, které do vás virtuální lektoři nalijí všemi dostupnými prostředky. OnlineJazyky.cz vás naučí číst, mluvit, psát a rozumět a to za pomocí přehledně zpracovaných gramatických výkladů, audio poslechů, video výkladů a interaktivních cvičeních. Své nově nabyté znalosti si vždy vyzkoušíte v praxi a na závěr každé lekce vás bude čekat zkouška ohněm. Tedy ne tak doslova, ale možná se u rekapitulačního testu čas od času zapotíte.

Mezi další výhody patří garance doživotního přístupu, možnost stažení slovíček ve formátu mp3 a nácvik výslovnosti v prohlížeči Google Chrome.

Na OnlineJazyky.cz nás zaujala skutečnost, že i navzdory svému konceptu (jde o nefalšovanou one man show), je výuka angličtiny neskutečně efektivní a zábavná. Roční kurz obsahuje 100 hodin výkladů a cvičení a po jeho absolvování budete perfektně ovládat více než 1200 slovíček a frází. Navíc ušetříte spoustu času – výuka vám zabere zhruba 20 minut denně.

Za zmínku stojí i přívětivá cena. Roční kurz stojí 2 990 Kč a nebudete potřebovat žádné učebnice ani pomůcky. Nečeká vás zdlouhavé dojíždění na druhou stranu města a pokud na lekci nebudete mít čas, jednoduše ji odložíte. Kromě angličtiny si můžete vybrat i mezi dalšími světovými jazyky a stát se opravdovým kosmopolitou. Připojte se k více než 6 000 spokojených zákazníků a učte se cizí jazyk ze svého počítače, tabletu nebo smartphonu!