Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Západočeské lázně stále mají co nabídnout

To, co bylo ještě před několika měsíci nepředstavitelné, se stává skutečností. Je nejvyšší čas si naplánovat dovolenou a rychle si zamluvit termín ubytování, než se z nabídky vytratí úplně všechny. Nezapomeňte na obrovský počet zájemců, proto jednejte rychle.

Západočeské lázně opětovně otevírají svou náruč a již přijímají první návštěvníky. Pojďte se na tento mimořádně oblíbený kraj Čech podívat z bližší perspektivy a poznejte společně s námi dvě vyhlášená města – Karlovy Vary a Mariánské lázně.

Lázně v Karlových Varech

Karlovy Vary bezesporu patří k nejslavnějším městům České republiky. Léčivé prameny, vyhlášené lázeňské procedury, filmový festival a nenapodobitelná atmosféra zdejšího životního stylu vybízí k návštěvě i turisty z dalekých zemí. Využijte skvělé příležitosti prožít relaxační pobyt v Karlových Varech a proveďte včasnou rezervaci volného termínu.

Nezapomeňte na Mariánské lázně

Mariánské Lázně společně s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi tvoří silnou trojici lázeňského trojúhelníku a každoročně se stávají nejnavštěvovanějšími městy České republiky. Pokud se někdo obával, že letošní letní sezónu bude muset prožít na své zahrádce, tak zbytečně.

Honosná ubytovací zařízení opětovně přijímají rezervace, proto nezmeškejte svou příležitost a rozhodněte se rychle. Kapacita je samozřejmě omezena a zájemců více, než tomu bylo v minulosti.

Poznejte tajuplnou sílu léčivých pramenů a nechte se rozmazlovat nejlépe sestavenými wellness procedurami. Ubytování v Mariánských Lázních je vhodné nejen pro starší jedince, ale i pro početné rodiny s dětmi, které zde naleznou oporu v bohaté nabídce širokého spektra vyžití.

Západočeské lázně inspirací číslo jedna

Lázeňské pobyty v západočeských lázních jsou garancí příjemně prožitých dnů. Lázeňská města se dokonce považují za nejkrásnější v celé Evropě. Zapomeňte na všední starosti a nechte se okouzlit příjemnou atmosférou těchto města skvělou nabídkou wellness center.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *