Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

S NewTravel za kozím sýrem

Je sice leden a za okny nám padá sníh, to ale neznamená, že bychom se nemohli na chvíli zasnít a podívat se do teplých krajů. Už jste přemýšleli, kam se letos vydáte na dovolenou? Pokud vás omrzely destinace, jako je Chorvatsko či Itálie a láká vás klidná atmosféra balkánského poloostrova, podívejte se do Řecka. Co by dup tam začne turistická sezóna a byla by škoda zůstat doma a koukat se na prosluněné pláže v televizi. Zájezd do Řecka přitom nemusí být tak drahý, jak si možná myslíte. Stačí se obrátit na vhodnou cestovní agenturu a vybrat si některý se zvýhodněných zájezdů. Žádnou levnou neznáte? A co takhle se obrátit na NewTravel.cz?

 

Cestovní agentura NewTravel.cz se může pochlubit neskutečně lákavou nabídkou zájezdů do mnoha atraktivních destinací. V nabídce samozřejmě nesmí chybět Řecko, které k letní dovolené neodmyslitelně patří. Díky NewTravel si můžete na dovolenou zajet s celou rodinou, aniž byste na ni celý rok šetřili. Nízké ceny umožní cestovat téměř každému. A pár důvodů, proč by vás měly zájezdy Řecko zajímat?

 

Dovolená Řecko představuje skvělou alternativu pro celou rodinu. Důvodem je značné množství aktivit, které můžete na dovolené na Balkáně vykonávat. V Řecku si přijdou na své milovníci opalování a koupání. Moře je velmi čisté a nabízí příležitosti ke šnorchlování a potápění. Pokud vás chytání bronzu příliš nebere, prozkoumejte historické památky, kterých je v Řecku spousta. Zapomněli jste snad, že Řecko byli kdysi opravdovou velmocí, která ovládala celý Balkánský poloostrov?

 

Spolehněte se na NewTravel a prohlédněte si aktuální nabídku last minute Řecko. Vyberte si cílovou destinaci, která se vám zamlouvá nejvíce a sbalte si kufry. Dovolenou v Řecku si užijete naplno. Nezapomeňte ochutnat výtečnou řeckou kuchyni a vyhlášené kozí sýry.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *