Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Podnikání

Využívejte kapacitu svého skladu či prodejny mnohem efektivněji

Hledáte způsob, jak maximálně využít kapacitu vašeho skladu nebo prodejny? Sestavte si regálový systém na míru a využijte každý volný centimetr! Nastolte prostorám, které momentálně připomínají spíše bludiště plné materiálu a zboží, systém a ušetříte spoustu času. Pomocnou ruku by vám mohl podat známý slovenský výrobce skladové techniky KREDIT SK – REGALSISTEM, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. S vybavením skladů má proto značné zkušenosti a snadno si poradí i s tím vaším.

Regálová sestava na míru

KREDIT SK – REGALSISTEM nabízí široké spektrum vybavení skladů a několik typů specifických regálů. Mezi odběratele patří sklady, prodejci, ale také pneuservisy, autodílny a domácnosti. Ten svůj si můžete navrhnout na míru pomocí konfigurátoru přím na webových stránkách regalsistem.cz. Stačí zadat požadované parametry (výšku regálu, hloubku polic, nosnost…) a okamžitě se dozvíte výslednou cenu.

Odolné a pěkné na pohled

Regálové sestavy jsou vyráběny s ohledem na platné české normy a jejich výška se pohybuje od 1500 do 7000 mm. Jsou koncipovány s ohledem na jednoduchou montáž, ale přesto se pyšní stabilní konstrukcí s vysokou nosností. Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince a odolnost jednotlivých dílců zaručuje kvalitní pozinkovaný materiál. Konstrukce je z certifikované oceli, která ji zaručuje odolnost, ale také trvale pěkný vzhled.