Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Využívejte kapacitu svého skladu či prodejny mnohem efektivněji

Hledáte způsob, jak maximálně využít kapacitu vašeho skladu nebo prodejny? Sestavte si regálový systém na míru a využijte každý volný centimetr! Nastolte prostorám, které momentálně připomínají spíše bludiště plné materiálu a zboží, systém a ušetříte spoustu času. Pomocnou ruku by vám mohl podat známý slovenský výrobce skladové techniky KREDIT SK – REGALSISTEM, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. S vybavením skladů má proto značné zkušenosti a snadno si poradí i s tím vaším.

Regálová sestava na míru

KREDIT SK – REGALSISTEM nabízí široké spektrum vybavení skladů a několik typů specifických regálů. Mezi odběratele patří sklady, prodejci, ale také pneuservisy, autodílny a domácnosti. Ten svůj si můžete navrhnout na míru pomocí konfigurátoru přím na webových stránkách regalsistem.cz. Stačí zadat požadované parametry (výšku regálu, hloubku polic, nosnost…) a okamžitě se dozvíte výslednou cenu.

Odolné a pěkné na pohled

Regálové sestavy jsou vyráběny s ohledem na platné české normy a jejich výška se pohybuje od 1500 do 7000 mm. Jsou koncipovány s ohledem na jednoduchou montáž, ale přesto se pyšní stabilní konstrukcí s vysokou nosností. Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince a odolnost jednotlivých dílců zaručuje kvalitní pozinkovaný materiál. Konstrukce je z certifikované oceli, která ji zaručuje odolnost, ale také trvale pěkný vzhled.