Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Osobní rozvoj: Pomohou vám knihy i kurzy

Téma osobního rozvoje je v posledních letech vskutku aktuální. Ze všech stran slyšíme, jak je důležité neusínat na vavřínech a zlepšovat se. Ale v čem a proč? Co je to vlastně osobní rozvoj a jak bychom ho měli chápat? Výkladů je hned několik a ten nejobecnější říká, že jde o soubor pravidelně vykonávaných činností vedoucí k lepším výsledkům v pracovním či osobním životě. Jde o snahu či úsilí překonat sebe sama, rozvíjet se a dosáhnout úspěchu. A my vám prozradíme, kdy vám může osobní rozvoj pomoci v podnikání.

Nikdo není dokonalí a vaše slabá místa znáte nejlépe vy sami. Nesnažte se je maskovat a raději usilujte o to, aby se za čas ze slabin staly přednosti. Případně pilujte dovednosti, ve kterých vynikáte a chcete v nich být ještě lepší. Jak toho docílit?

Knihy pro osobní rozvoj jdou „na dračku“

Do osobního rozvoje se můžete pustit sami. Stačí si pořídit knihy pro osobní rozvoj a pustit se do čtení. Alfou a omegou je důkladný výběr kvalitního čtiva, ideální od renomovaných autorů, kteří v dané, oboru něčeho dosáhli. Nechceme házet teoretiky do jednoho pytle, nicméně knihy od úspěšných lidí mívají větší informační hodnotu.

A co se v knihách dozvíte? Například to, jak efektivně dosáhnout cílů, jak se zlepšit v komunikaci, jak být asertivní nebo vše ohledně time managementu. Výjimkou nejsou ani publikace ohledně rychlejšího učení cizích jazyků a umění meditace.

knihy-osobni-rozvoj

Moderní kurzy osobního rozvoje

Knihy představují jen jednu možnost, tou další jsou moderní kurzy osobního rozvoje v podobě e-learningu. Nemáte-li čas docházet na přednášky, pak se vám bude inovativní metoda výuky zamlouvat. Za zmínku stojí e-learningové kurzy osobního rozvoje, které nabízí společnost Cetros. Jsou postaveny na bázi odkazu Jana Amose Komenského a otevírají dveře do světa osobního rozvoje hravou a poutavou formou. To vše v moderním hávu, který učení posouvá na další úroveň.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.