Kovo Art: Kvalitní a odolné parkové lavičky se slušivým designem

Kovo Art: Kvalitní a odolné parkové lavičky se slušivým designem

Máte na starost městský mobiliář a hledáte spolehlivého dodavatele laviček? V tom případě se pohodlně usaďte – představíme vám ryze českého výrobce, který je na trhu již čtyři roky. Společnost KOVO ART Poděbrady s.r.o. nabízí ucelený sortiment městského mobiliáře a zabývá se především výrobou kovových, litinových a betonových laviček. Doposud vybavila několik desítek obcí a měst – vaše bydliště může být další.

Prioritou je vhodně zvolený materiál

Městské a parkové lavičky jsou montovány napevno a po celý rok musí odolávat změnám počasí, ale také dalším vlivům. Do venkovních podmínek jsou ideální konstrukce z kovu, oceli nebo betonu. Vysoká odolnost jde navíc ruku v ruce s velmi pěkným designovým provedením, a to i v případě betonových laviček. Samotný výběr je především otázkou rozpočtu. Dražší řešení představují litinové lavičky se sedákem a opěradlem z masivního dřeva. KOVO ART vyrábí široké spektrum modelů a jistě nebudete mít problém vybrat variantu, která perfektně zapadne do stávajícího koloritu města. Našim favoritem je litinová lavička Schonbrunn s dřevěným opěradlem a sedákem. Dřevo je ošetřeno třemi vrstvami silnovrstvé lazury (s volitelným odstínem), litinové bočnice vypalovanou barvou. Dřevo je chráněno proti plísním a vodě. litinova-lavicka-schonbrunn Neméně působivá je i kovová dvojlavička Dortund. Vyznačuje se jednoduchým, čistým a elegantním designem, který skvěle zapadne do koloritu moderní i klasické architektury. Tato lavička je velmi odolná proti vandalismu a poskytuje dostatek místa až pro osm lidí. lavicka-dortmund-kovovaZa zmínku ovšem stojí také ostatní parkové lavičky, kterých má český výrobce v nabídce víc než dost.

Proč právě KOVO ART?

Společnost KOVO ART se rychle probojoval mezi přední tuzemské výrobce laviček a dalších exteriérových prvků, které jsou nedílnou součástí městského mobiliáře. Vyrábí také parkové lavičky na míru, což ocení každý, kdo v nabídce nenajde vhodné řešení. Výrobky jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupné. Při nákupu nad 9 000 Kč je doprava zdarma a při objednávce 4 ks laviček získáte 10% slevu na příští nákup. Výrobce poskytuje na produkty až pětiletou záruku. Objednávat můžete na www.lavickydoparku.cz.

Publikováno: 08. 03. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: lavičky do parku