Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

PaintFixPro: Revoluční způsob opravy poškozeného laku

Chcete, aby váš plechový miláček vypadal jako nový? Pokud vás trápí kosmetické vady odřený lak na karoserii, máme pro vás skvělou zprávu. Existuje možnost, jak lak levně a velmi rychle opravit a navrátit tak automobilu původní lesk. Službu PaintFixPro, kterou vám představíme v dnešním článku, najdete na Praze 5 v OC Globus Zličín. Chcete-li ušetřit spoustu peněz a navrátit hodnotu svému vozu, nepřestávejte číst!

Co je to PaintFixPro?

Podstatou unikátního systému PaintFixPro je práce s poškozenými částmi laku auta a nikoliv s celými díly. Díky speciální metodě opracování poškozené plochy a rozstřiku je oprava možná na přesně vymezené ploše poškozené oblasti. To v praxi znamená, že se náhradní díly nemusí demontovat a opětovně namontovat. Díky tomu je renovace laku časově úspornější a v konečném důsledku i levnější.

opravy-autolaku-praha

Zákazníci mají s opravami laku vynikající zkušenosti. Většinou si nechávají opravit nárazníky, lemy blatníků u kol, sloupky u předních oken, prahy, zrcátka, spodní částí dveří a v neposlední řadě také disky (viz. oprava odřených ALU kol Praha).

Oproti klasickému přelakování má systém PaintFixPro ještě jednu podstatnou výhodu. Chystáte-li se automobil prodat, můžete při přeměření tloušťky laku zájemcem argumentovat, že vozidlo prošlo menší korekcí laku a nebylo nijak zásadně bourané.

Fakta o opravách laku metodou PaintFixPro

  • oprava laku auta Praha trvá jen 2 až 4 hodiny
  • metoda je efektivní a šetrnější k autu
  • výsledek vypadá profesionálně i navzdory nízké ceně opravy
  • odpadají zbytečné starosti spojené s přistavením a vyzvednutím automobilu z opravny

Rozhodnete-li se opravu laku využít, kontaktujte provozovatele služby na tel. čísle 604 24 34 84 a domluvte si termín. Oprava obvykle trvá jen několik hodin. V případě rozsáhlejší opravy je ideální, když se s vozem dostavíte ráno a vyzvednete si ho v odpoledních hodinách. U menší opravy si jen odskočíte na kávu nebo na nákupy. Dílna je situována v lokalitě s velmi dobrou dostupností a rychle se zde dostanete i MHD.

Další informace a fotogalerii referencí najdete na www.paintfixpro.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *