Parádní garážová vrata pro každou garáž

Parádní garážová vrata pro každou garáž

Nezáleží na tom, zda máte starší garáž po rekonstrukci, nebo jste si postavili zcela nové bydlení pro váš automobil. V každém případě si můžete dopřát perfektní garážová vrata, která jsou úžasným architektonickým prvkem, stejně jako vysoce funkční záležitostí. Moderní garážová vrata nejen skvěle vypadají, ale navíc nabízí možnost úspory energie za teplo a ušetří vám čas díky automatického otevírání dálkovým ovládáním. Pořiďte si stylovku v podobě garážových vrat i vy. Vaší garáži budou určitě velmi slušet! Zajímá vás, co od nich můžete čekat a podle čeho vybírat?

Vyberte si garážová vrata podle typu

Primární výběr garážových vrat závisí na velikosti vaší garáže. Rozlišujeme několik typů  vrat podle způsobu jejich otevírání. Pro střední a menší garáže se hodí vrata rolovací a sekční, při čemž do větších garáží si lidé pořizují posuvná či křídlová garážová vrata. Pakliže si nejste výběrem jistí, zeptejte se přímo prodejce, jistě vám velmi rád poradí a nasměruje správným směrem.

Originální vrata můžete mít i vy

Líbí se vám garážová vrata, která si pořídil váš soused? Nechte si vyrobit ještě lepší. Téměř každý výrobce nabízí mnoho možných specifikací, při čemž si můžete vybrat nejen mezi barvami, ale také několika typy panelů. V podstatě tedy máte na výběr mezi několika desítkami či dokonce stovkami garážových vrat, takže je velmi nepravděpodobné, že byste si vybrali stejná vrata, která mají vaši sousedé. Buďte originální a pořiďte si vrata, která vám bude každý závidět.

Co můžete čekat od nových garážových vrat?

  • Moderní design
  • Otevírání prostřednictvím dálkového ovládání (pohon vrat)
  • Tepelně izolační bariéra

Publikováno: 09. 04. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: garážová vrata | nová garážová vrata | sekční vrata | vrata