Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Online zastavárna – výhodná alternativa k nebankovní půjčce

Experti tvrdí, že finanční gramotnost Čechů je na vysoké úrovni a že si většina lidí spoří „bokem“ na nečekané události. Realita bohužel tak pozitivní není a spousta z nás se čas od času dostane do situace, kdy v peněžence ani na účtu nezbude ani koruna. Komplikace však nastávají teprve tehdy, když nám banka odmítne půjčit.

Online zastavárna má od pochybného krámku daleko

Pokud podobný problém řešíte i vy a nechcete se upsat nebankovnímu věřiteli, který se vás bude snažit sedřít z kůže, zkuste zastavárnu. Zastavárna, kterou vám chceme doporučit, má od těch klasických hodně daleko a nabízí velmi výhodné služby. Jediná non stop zastavárna Praha se specializuje nejen na cennosti jako jsou drahé kovy a šperky, ale také automobily a nemovitosti. Můžete počítat až se 70 % tržní ceny, která je určena na základě specifických parametrů. Zástava automobilu však neznamená, že vůz nebudete moct nadále používat – po domluvě ho budete mít k dispozici.

Nestíháte splácet? Odložte termín splatnosti!

Zastavárna Praha preferuje individuální přístup ke klientům a každému, kdo nestihne včas splatit dohodnutou částku, umožní za poplatek termín splatnosti posunout. Alternativou k zástavě je přímý výkup, který ocení každý, kdo již danou věc nevyužije. V portfoliu služeb zástavy.cz tak nechybí výkup luxusních vozidel, nemovitostí a dalších cenností. O jejich nacenění lze požádat prostřednictvím online formuláře a to zcela zdarma.

Nenechte se napálit podvodníky, kteří na vaší dočasně špatné finanční situaci budou chtít profitovat a nechte si vyplatit hotovost v takové výši, kterou vám nikdo jiný nenabídne…