Online zastavárna - výhodná alternativa k nebankovní půjčce

Online zastavárna - výhodná alternativa k nebankovní půjčce

Experti tvrdí, že finanční gramotnost Čechů je na vysoké úrovni a že si většina lidí spoří „bokem“ na nečekané události. Realita bohužel tak pozitivní není a spousta z nás se čas od času dostane do situace, kdy v peněžence ani na účtu nezbude ani koruna. Komplikace však nastávají teprve tehdy, když nám banka odmítne půjčit.

Online zastavárna má od pochybného krámku daleko

Pokud podobný problém řešíte i vy a nechcete se upsat nebankovnímu věřiteli, který se vás bude snažit sedřít z kůže, zkuste zastavárnu. Zastavárna, kterou vám chceme doporučit, má od těch klasických hodně daleko a nabízí velmi výhodné služby. Jediná non stop zastavárna Praha se specializuje nejen na cennosti jako jsou drahé kovy a šperky, ale také automobily a nemovitosti. Můžete počítat až se 70 % tržní ceny, která je určena na základě specifických parametrů. Zástava automobilu však neznamená, že vůz nebudete moct nadále používat - po domluvě ho budete mít k dispozici.

Nestíháte splácet? Odložte termín splatnosti!

Zastavárna Praha preferuje individuální přístup ke klientům a každému, kdo nestihne včas splatit dohodnutou částku, umožní za poplatek termín splatnosti posunout. Alternativou k zástavě je přímý výkup, který ocení každý, kdo již danou věc nevyužije. V portfoliu služeb zástavy.cz tak nechybí výkup luxusních vozidel, nemovitostí a dalších cenností. O jejich nacenění lze požádat prostřednictvím online formuláře a to zcela zdarma. Nenechte se napálit podvodníky, kteří na vaší dočasně špatné finanční situaci budou chtít profitovat a nechte si vyplatit hotovost v takové výši, kterou vám nikdo jiný nenabídne...

Publikováno: 12. 06. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: zastava automobilu | zastava nemovitosti | Zástavy