Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Pergola nemusí být jen ze dřeva…

Pod pojmem pergola si většinou představíme dřevěnou okrasnou stavbu uprostřed zahrady nebo parku. Pergoly od Diamond design však mezi těmi klasickými poznáte na první pohled. I ony nabízí komfortní posezení v exteriérech a možnost, jak rozšířit obytnou plochu nebo získat nové společenské prostory, ale vyznačují se moderním a prudce elegantním designem a lze je vybavit mnoha užitečnými prvky.

Diamond design nabízí moderní pergoly od předních belgických výrobců. Vyznačují se vysoce kvalitními materiály, díky kterým jsou pevné a robustní. Vyrábí se z hliníkových extrudovaných profilů, které jsou v mnoha ohledech lepší než běžné ohýbané plechy. Stěny lze doplnit průhlednými stěnovými roletami, nebo některou z moha screenových rolet, které zajišťují ochranu před ostrými slunečními paprsky a vytváří soukromí. Střecha je většinou tvořena naklápěcími lamelami, které umožňují efektivní stínění a ventilaci.

Velikost je variabilní a může dosahovat až 7 m na délku, 7 m na šířku a 3 m na výšku. Maximální rozměry jednoho modulu ale nejsou limitující – jednotlivé moduly lze mezi sebou propojit a vytvořit tak opravdu rozměrnou pergolu. Pokud jste vždy snili o vlastním exteriérovém tanečním parketu, máte ho mít.

Pergolu lze přimontovat přímo ke stěně objektu, ale může stát i samostatně. Mezi volitelnou výbavu patří další sloup, který představuje ohraničení vchodu. Kromě standardní bílé a antracitově šedé si lze připlatit za některý z více než 200 barev.

Zmínili jsme možnost instalace dalších prvků – led osvětlení nebo vytápění, díky kterému si můžete užívat pobyt na zahradě i během chladnějších měsíců. Všechny prvky lze ovládat prostřednictvím dálkového ovladače a to od naklápění lamel až po intenzitu vytápění.

Další informace o unikátních pergolách od Diamond design najdete na webu www.diamonddesign.cz.