Za koridou do Španělska

Za koridou do Španělska

Chcete si užít nezapomenutelnou dovolenou, kterou vám budou všichni závidět? Pokud jste již procestovali všechny nedaleké přímořské státy, podívejte se daleko na západ k Atlantskému oceánu. Španělsko patří mezi nejatraktivnější evropské turistické destinace a již dávno neplatí, že si dovolenou ve Španělsku mohou dovolit jen ti movitější z nás. Díky výhodným last minute se může do země koridy a flamenga podívat úplně každý. Zajímá vás, co vám může Španělsko na bídnout a proč si zajet na dovolenou zrovna tam?

Letadlem je Španělsko na dosah ruky

Zapomeňte na několikadenní kodrcání autem, dnes se zájezdy Španělsko létá. Díky cenové dostupnosti letenek budete na místě za pár hodin. Předejdete tak cestování v úmorném vedru, které nemohou vydržet nejen děti, ale i my dospělí. Je jen na vás, zda se se usadíte v některém z kontinentálních letovisek, nebo zamíříte na přilehlé ostrovy. Pod Španělsko totiž spadají nejen Baleáry, ale také oblíbená Mallorca. Připravte se na velmi teplé podnebí, které přímo vybízí k celodennímu pobytu na nádherných písčitých plážích. Ty se táhnout prakticky po celém pobřeží Španělska a není problém najít klidné místo, kde budete zcela sami.

Když vás koupání přestane bavit

Dovolená Španělsko je vhodná i pro milovníky kultury a historie, kterou má tato země skutečně bohatou. Máte-li na to žaludek, zajděte si na nefalšovanou koridu. Pokud se do Španělska podíváte během některého z četných svátků, užijete si dovolenou ještě více. Pestrobarevné kostýmy a smyslné taneční kreace navodí tu správnou atmosféru. Ve Španělsku se zkrátka nudit nebudete, ať už si jedete odpočinou či naopak strávit aktivní dovolenou v rytmu flamenga. Do Španělska se můžete podívat velmi levně, stačí využít nabídku last minute Španělsko a užít si dovolenou za bezkonkurenční cenu. Pokud nemáte důvěru v neznámé cestovní kanceláře, rezervujte si last minute přes jednu z největších cestovních agentur, NewTravel.cz.