Clinical Hair Care - recenze vlasové výživy, která opravdu funguje

Clinical Hair Care - recenze vlasové výživy, která opravdu funguje

Péči o vlasy nepodceňujte. Poškození vlasů a především pak jejich vypadávání je většinou nevratné. Nechcete-li o svou pýchu přijít, dejte svým vlasům vše, co potřebují. Klasická vlasová kosmetika, kterou již pravděpodobně používáte, bohužel ke komplexní péči nestačí. Neobejdete se bez přípravků, které vlasům poskytnou vnitřní výživu.

Jaký je rozdíl mezi vlasovou kosmetikou a výživou?

Vlasová kosmetika slouží k okamžité úpravě vlasů. Dokáže změnit jejich barvu, zvýšit lesk nebo navodit pocit vysoké hustoty. Po několika umytích tento dočasný efekt vymizí, protože vlasová kosmetika nedodává vlasům potřebné živiny. Výstup z pokožky je obalen mazem, který do vlasového váčku nepropustí látky aplikované na vlasy kosmetickými přípravky. Výživné látky se do vlasového váčku nemohou dostat ani prostřednictvím vlasů, protože jsou mrtvé. Jedinou možností, jak vlasům dodat potřebné látky a podpořit tak jejich růst a celkovou vitalitu, je dodat jim látky vnitřně v době, kdy rostou. Dejte si proto záležet na konzumaci pestré a vyvážené stravy a začněte užívat vlasovou výživu. Ta obsahuje široké spektrum důležitých látek, kterých se vlasům z přirozené stravy nedostává.

Proč zvolit právě Clinical Hair Care?

Na trhu je spousta přípravků, ale jen některé sklízí opravdu pozitivní recenze. Patří mezi ně i doplněk stravy Clinical Hair-Care, který obsahuje tři důležité složky – Keratin renewal system, Nutrikomplex a Pycnograph-IN activator. Clinical Hair Care Keratin renewal system poskytuje vlasům aminokyseliny potřebné pro tvorbu keratinu (základní stavební prvek vlasů), křemík (pro zpevnění a lesk) a aminokyseliny pro tvorbu melaninu (ochrana před šedivěním). Nutrikomplex se skládá z vyváženého množství vitamínů a minerálů. Ty jsou potřebné pro zdravý růst vlasů a zároveň příznivě ovlivňují tvorbu mazu a celkovou kvalitu vlasové pokožky. Mezi složky Nutrikomplexu patří také olej z poupalky dvouleté a zinek, které výrazně omezují vypadávání vlasů. A konečně Pycnograph-IN activator – složka, která podporuje přenos výživných látek do vlasového váčku. Pokud vás doplněk stravy Clinical Hair-Care zaujal, přečtěte si o něm více na www.clinical.cz.

Publikováno: 09. 09. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: clinical hair care | clinical hair care diskuze | clinical hair care recenze