Rolety do každého interiéru

Rolety do každého interiéru

V současné době jsou velmi moderní velké prosklené plochy. Celé stěny domů bývají ze skla. Máte tak pocit, že mezi vámi a zahradou skoro nic nestojí. Problém ovšem nastane, když se do skla opře slunce, najednou si připadáte jako ve skleníku a potřebujete něco, čím dokážete tu velkou plochu zastínit. Zatímco dříve byly oblíbené žaluzie nebo klasické závěsy, v dnešní době se lidé čím dál častěji navrací k látkovým interiérovým roletám.

Interiérové rolety

Pro látkové rolety mluví mimo jiné také fakt, že si můžete vybrat z opravdu široké škály barevnosti a materiálů. Je tedy jedno, jestli vyznáváte spíše rustikální styl, nebo máte domácnost zařízenou ultra moderně, každý si vybere to pravé. Velká variabilita je rovněž ve způsobu manipulace. Většina interiérových rolet se dá ovládat manuálně pomocí řetízku, nebo pruhu látky. Pro větší pohodlí však můžete zvolit motorické ovládaní. V tom případě stačí jen zmáčknout tlačítko. Tento způsob ovládání je možné nainstalovat rovněž pro velmi oblíbené římské rolety, které si lidé kromě praktické stínící funkce pořizují také kvůli jejich dekorativnímu charakteru. Novinkou mezi stínící technikou jsou látkové rolety den a noc Twinex. Jde o látkové stínění, kde je využito střídání pruhů průhledné a neprůhledné látky. Jde vlastně o rolety, které v sobě kloubí vlastnosti žaluzií i dekorativních záclon.

Kde nakupovat rolety?

Pokud tedy i vy chcete vyzkoušet výhody stínění pomocí interiérových rolet, vybírejte pozorně, kde nakupujete. Nákup byste měli provést jen u ověřeného prodejce s bohatými zkušenostmi, jako jsou například MK rolety. Najdete zde velký výběr látkových rolet od předního českého výrobce Bematech. Veškeré interiérové rolety se dají přizpůsobit požadovaným rozměrům okna. Společnost MK rolety provádí zaměření především v Plzeňském kraji a v Praze.

Publikováno: 29. 08. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: Látkové rolety | římské rolety