Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Nové vozy Renault stojí za to!

Jednou to přijít muselo. Váš milovaný vůz dosluhuje a další investice by byly vyhozenými penězi. Nic nevydrží věčně a pokud nemáte ke svému stávajícímu vozu příliš blízký vztah, zbavte se ho a pořiďte si nový. Zasloužíte si moderní, bezpečné auto, které vám bude v následujících letech dělat garde. Jenomže na kterou značku protentokrát vsadit? Francouzský Renault možná doposud nebyl vaší srdeční záležitostí, nicméně nejnovějším modelům se opravdu vyplatí dát šanci.

Twingo a Clio

Potřebujete stylovou nákupní tašku, kterou zaparkujete i na stísněném prostoru? Renault Twingo je sexy i navzdory své velikosti maličkosti. Základní cena se pohybuje kolem 214 000 Kč a je jen na vás, jestli si připlatíte za vybrané příslušenství, nebo se spokojíte se základem.

Nový Renault Twingo

O něco větší (ale stále kompaktní) Clio představuje klasiku, která si již řadu let udržuje širokou základnu skalních příznivců. Nové tvary přidaly jednomu z nejmenších zástupců flotily na dynamice. V základu ho můžete mít za 199 000 Kč.

Nový Renault Clio

Fluence, Mégane a Laguna

První generace Renaultu Fluence se setkala s velmi pozitivní odezvou. Nabízela eleganci, robustnost a dynamiku za skvělou cenu. Nové modely jsou ještě energičtější a ostřejší. Výrazný posun zaznamenal také interiér a technologie. Je radost v něm jezdit!

Nový Renault Fluence

Neméně elegantní Mégane na první pohled zaujme zbrusu novou přední částí. Důrazné křivky, společně s denními LED světly, propůjčily vozu zcela nový charakter. Základní cena 574 000 je neodolatelná.

Nový Renault Megané

Na náročnější řidiče, kteří vyžadují vysoký výkon, temperament a maximální spolehlivost, čeká zbrusu nová Laguna. Motory Energy dCi snoubí špičkové vlastnosti při zachování úspornosti. Spoustu rutinních úkonů za vás zvládnou vyspělé technologie a vy se budete soustředit na potěšení z jízdy…

Nový Renault Laguna

Máte už svého dealera? Vyberte si toho nejlepšího

A to je teprve začátek. Za zmínku stojí také nový Scénic, Koleos, Captur a další modely. Detailní informace a technické specifikace najdete na www.rpz.cz. Renault Retail Group CZ je autorizovaný dealer, který nabízí komplexní služby. Zajišťuje prodej nových i ojetých vozů, financování, servis a náhradní díly Renault. Na koho jiného se obrátit, než na profesionály, kteří v roce 2013 získali ocenění „Dealer roku 2013“? Váš nový vůz máte na dosah ruky…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *