Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

MERAB s.r.o. – nejen profesionální likvidace odpadů

Ekologie patří mezi hlavní priority současného dění. Každým rokem vycházejí ještě přísnější novely zákona, které určují způsob nakládání s odpady. Zejména pro firmy představují neustálé změny velké komplikace, které mohou vést i ke krachu. Nemusí to ale tak být. Existují totiž společnosti, které se specializují právě na zprostředkování likvidace odpadu. Díky nim se celá oblast nakládání s odpady zjednodušuje. Mezi ně patří společnost MERAB s.r.o. Nabízí hned několik služeb, které ocení malé i velké firmy.

Zkušenosti, které hrají ve váš prospěch

Společnost MERAB s.r.o. byla založena v roce 1993 a už od počátku se specializuje na výkup kovů – konkrétně tedy na výkup železného odpadu a odpadu v podobě barevných kovů. Vykupuje také transformátory a jiný elektroodpad. Společnost zajistí odvod odpadu z firem (k jejím hlavním zákazníkům patří firmy z oblasti průmyslu, strojírenství a energetiky), zajistí také odvoz z obcí či měst, výkupen a sběrných dvorů. Každou zakázku řeší individuálně a to tak, aby bylo maximálně vyhověno všem požadavkům zákazníka. MERAB s.r.o. se vždy snaží nabídnout nejjednodušší postup z hlediska času i finančních nákladů. Pokud je potřeba, společnost do místa doveze kontejner a nechá ho na místě podle potřeb.

Likvidace vozidel – snadno a rychle

MERAB s.r.o. se specializuje také na provádění ekologické likvidace automobilů. Kromě likvidace jako takové zajistí společnost i odvoz vozidla, takže nebudete muset draze platit odtahové službě. Za váš vůz samozřejmě dostanete zaplaceno a bude vám vystaveno Potvrzení o převzetí autovraku nutné k odhlášení z registru vozidel.

Kvalifikované poradenství

Ve společnosti MERAB s.r.o. najdete také skvělého rádce. Nabízí totiž kvalifikované poradenství v nakládání s odpady. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na společnost obrátit.

Kde?

Pokud potřebujete zajistit výkup elektroodpadu, zlikvidovat auto, poradit atd., spojte se s MERAB s.r.o., vše půjde snadno! Společnost má provozovny v Českých Budějovicích a obci Trhové Sviny.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *