MERAB s.r.o. – nejen profesionální likvidace odpadů

MERAB s.r.o. – nejen profesionální likvidace odpadů

Ekologie patří mezi hlavní priority současného dění. Každým rokem vycházejí ještě přísnější novely zákona, které určují způsob nakládání s odpady. Zejména pro firmy představují neustálé změny velké komplikace, které mohou vést i ke krachu. Nemusí to ale tak být. Existují totiž společnosti, které se specializují právě na zprostředkování likvidace odpadu. Díky nim se celá oblast nakládání s odpady zjednodušuje. Mezi ně patří společnost MERAB s.r.o. Nabízí hned několik služeb, které ocení malé i velké firmy.

Zkušenosti, které hrají ve váš prospěch

Společnost MERAB s.r.o. byla založena v roce 1993 a už od počátku se specializuje na výkup kovů – konkrétně tedy na výkup železného odpadu a odpadu v podobě barevných kovů. Vykupuje také transformátory a jiný elektroodpad. Společnost zajistí odvod odpadu z firem (k jejím hlavním zákazníkům patří firmy z oblasti průmyslu, strojírenství a energetiky), zajistí také odvoz z obcí či měst, výkupen a sběrných dvorů. Každou zakázku řeší individuálně a to tak, aby bylo maximálně vyhověno všem požadavkům zákazníka. MERAB s.r.o. se vždy snaží nabídnout nejjednodušší postup z hlediska času i finančních nákladů. Pokud je potřeba, společnost do místa doveze kontejner a nechá ho na místě podle potřeb.

Likvidace vozidel – snadno a rychle

MERAB s.r.o. se specializuje také na provádění ekologické likvidace automobilů. Kromě likvidace jako takové zajistí společnost i odvoz vozidla, takže nebudete muset draze platit odtahové službě. Za váš vůz samozřejmě dostanete zaplaceno a bude vám vystaveno Potvrzení o převzetí autovraku nutné k odhlášení z registru vozidel.

Kvalifikované poradenství

Ve společnosti MERAB s.r.o. najdete také skvělého rádce. Nabízí totiž kvalifikované poradenství v nakládání s odpady. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na společnost obrátit.

Kde?

Pokud potřebujete zajistit výkup elektroodpadu, zlikvidovat auto, poradit atd., spojte se s MERAB s.r.o., vše půjde snadno! Společnost má provozovny v Českých Budějovicích a obci Trhové Sviny.

Publikováno: 09. 06. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: výkup kovů