Plastová okna šetří vaší kapsu

Plastová okna šetří vaší kapsu

Není to tak dávno, co jsme museli řešit vyúčtování za energie, které většinu z nás nepotěšily. Pokud jste, stejně jako každý rok, museli doplácet několik tisíc korun, asi si kladete otázku, jak z toho ven. Vytápění domu tvoří podstatnou část výdajů, ale ne každý ví, že je lze poměrně jednoduše snížit. Existuje mnoho způsobů, jak ušetřit a změna dodavatele plynu či elektřiny je jen malým krůčkem k menším účtům. Mnohem efektivnější je zateplení a výměna oken. Moderní plastová okna jsou cenově přijatelná a nepřináší pouze úsporu za teplo – snadno se udržují, izolují byt od nadměrného hluku a skvěle vypadají. Díky perfektnímu kování jsou zároveň mnohem bezpečnější, než starší typy oken.

Neváhejte investovat!

Zdá se vám cena za plastová okna příliš vysoká? Spočítáte-li si výdaje za teplo v delším časovém horizontu, rychle dospějete k závěru, že se opravdu vyplatí. Výdaje za energie rok od roku rostou a bude-li trend pokračovat, realizaci oken se nevyhnete. Buďte však opatrní, ne každý výrobce nabízí skutečně kvalitní okna a je třeba vybírat pozorně, dle referencí. Mezi nejpopulárnější výrobce patří Aluplast a Deceuninck, kteří nabízí pěti i šestikomorové systémy v mnoha různých provedeních. Sami si můžete zvolit design profilu, jeho barvu (populární jsou dřevěné dekory) a samozřejmě i typ skleněné výplně. Máte-li strach o své bezpečí, zvolte tvrzená či bezpečnostní skla, která vydrží i silné nárazy.

Spolehněte se na profesionály

Pro zkušené montáníky je realizace plastových oken otázkou jednoho, dvou dní. Vyplatí se sázet na jistotu a prověřenou firmu, za kterou mluví mnoho spokojených zákazníků. Okpo s.r.o. zajišťuje plastová okna Hradec Králové, plastová okna Jičín, plastová okna Pardubice i plastová okna Jablonec nad Nisou. Jistě vás potěší demontáž starých oken zdarma a možnost prodeje na splátky. Okpo s.r.o. nabízí také dřevěná okna, parapety žaluzie a interiérové dveře. To vše za trvale nízké ceny.

Publikováno: 19. 06. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: aluplast | deceuninck | eurookna | interiérové dveře | levná plastová okna | okpo | okpo s.r.o. | plastová okna | žaluzie