Jak na komplikované stěhování a montáž strojů? Jedině s odborníky!

Jak na komplikované stěhování a montáž strojů? Jedině s odborníky!

Stěhování firmy se téměř nikdy neobejde bez komplikací. Přemístit několik kompletně vybavených kanceláří si vyžádá spoustu času a důkladného plánování a pokud neoplýváte strategickými schopnostmi, zřejmě se neobejdete bez pomoci profesionálů. A co teprve v případě, kdy nejde jen o kanceláře, ale o stroje větších rozměrů? Klasické stěhování je ve srovnání s přemisťováním strojů procházkou růžovým sadem a bez asistence odborníků proces nemusí dopadnout dobře. Jednomu z nich jsme se proto rozhodli věnovat dnešní článek. Firma BUDY s.r.o. se stěhováním strojů a manipulací těžkými břemeny zabývá více než 20 let... Společnost BUDY sídlí v Liberci a na začátku 90. let se věnovala především zámečnictví. S rostoucí poptávkou po dalších službách se však začala specializovat na montáže a stěhování strojů a díky svědomitému přístupu si brzy získala stálé zákazníky v celé České republice i v zahraničí. Budy disponuje vlastní speciální technikou, zakládá si na detailním plánování a individuálním přístupu.

Jak stěhování strojů probíhá?

V první fázi vás navštíví firemní technik, který navrhne efektivní postup. Vyhodnotí potřebnou techniku, velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků, kteří se na stěhování budou podílet. Následně obdržíte cenovou kalkulaci a po jejím odsouhlasení se může začít stěhovat. Stroje, které zaměstnanci převezmou, budou až do doby předání pojištěné. Budou rozebrány na jednotlivé díly, se kterými je možné dobře manipulovat a po převozu na místo určení opětovně smontovány, nivelovány a ukotveny. Díky moderní stěhovací technice se nemusíte bát váhových omezení – firma BUDY stěhuje stroje libovolné váhy.

Na Budy se můžete obrátit i v případě montáže

Zmínili jsme, že firma BUDY poskytuje komplexní služby, které nezahrnují pouhé stěhování. Na profesionály se můžete obrátit i s požadavkem odborné montáže, která je k bezproblémovému provozu nezbytná. Odborná montáž strojů (portálové frézy, vodorovné vyvrtávačky, rovinné brusky, karusely, soustruhy...) má výrazný podíl na budoucí životnosti, ale také spotřebě zařízení a není radno ji podcenit. Díky firmě BUDY můžete ušetřit spoustu času, nervů i peněz. Další informace najdete na www.budy.cz.

Publikováno: 28. 02. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: montáže strojů | stěhování strojů