Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Energie

Plynové infrazářiče Schwank hravě vytopí halu i venkovní terasu

O důležitosti tepelné pohody v domácnostech nikdo nepochybuje a i vy jste pravděpodobně poznali v praxi, že dosažení ideální teploty za přijatelné peníze je poměrně náročné. A co teprve ve výrobní hale, na sportovišti nebo rozlehlé venkovní terase? Vytápění pomocí běžných otopných systémů nepřipadá v úvahu, protože je velmi drahé a navíc neefektivní. Řešíte podobný problém a přemýšlíte, jak halu nebo jiné větší prostory vytopit v co nejkratším čase a za co nejnižší cenu? Odpověď vám rádi prozradíme. Zní:“Plynové infrazářiče Schwank.“ Zajímají vás podrobnosti?

Plynové zářiče Schwank mají dlouhou histori a vyrábí se více než 80 let. Zakladatel Günter Schwank patřil mezi průkopníky a vytvořil zařízení, které bylo v mnoha směrech efektivnější a ekonomičtější než ostatní otopné systémy. Firma neusnula na vavřínech a díky neustálým inovacím a vývoji brzy zaujala pozici světové špičky. Postupem času se infrazářiče dostaly k více než 2 milionům klientům na celém světě a jejich počet rok od roku stoupá. Zařízení našlo využití ve výrobních halách, dílnách, ale také na sportovištích a venkovních prostorách, kde je okamžitá tepelná pohoda velmi důležitá. Majitelé restauračních zařízení s terasou mohou díky plynovým zářičům prodloužit sezónu o několik měsíců.

Infrazářiče Schwank představují ideální řešení pro vytápění průmyslových objektů, rozměrných hal a velkých skladů. Výrobce nabízí široké spektrum moderní topné techniky – světlé a tmavé zářiče, hybridní systémy a horkovzdušné jednotky. Ať už vaše volba padne na kterékoliv zařízení, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní materiály garantující dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Všechny systémy prochází důkladnými testy a zkouškami a patří k tomu nejlepšímu, co je v segmentu sálavého vytápění k mání.

Mezi nejžádanější typy patří plynové zářiče se speciální plnou izolací reflektoru, které se chlubí minimální tepelnou ztrátou. Sálavé teplo se dostane tam, kde je ho zapotřebí – namísto toho, aby zbytečně stoupalo pod střechu. Další výhody spočívají v jednoduché a snadné instalaci, okamžitém ohřevu, plynulém rozložení tepla a tichém provozu. Zajímají vás další informace? Koukněte se na plynové zářiče na schwank.cz.