Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Plynové infrazářiče Schwank hravě vytopí halu i venkovní terasu

O důležitosti tepelné pohody v domácnostech nikdo nepochybuje a i vy jste pravděpodobně poznali v praxi, že dosažení ideální teploty za přijatelné peníze je poměrně náročné. A co teprve ve výrobní hale, na sportovišti nebo rozlehlé venkovní terase? Vytápění pomocí běžných otopných systémů nepřipadá v úvahu, protože je velmi drahé a navíc neefektivní. Řešíte podobný problém a přemýšlíte, jak halu nebo jiné větší prostory vytopit v co nejkratším čase a za co nejnižší cenu? Odpověď vám rádi prozradíme. Zní:“Plynové infrazářiče Schwank.“ Zajímají vás podrobnosti?

Plynové zářiče Schwank mají dlouhou histori a vyrábí se více než 80 let. Zakladatel Günter Schwank patřil mezi průkopníky a vytvořil zařízení, které bylo v mnoha směrech efektivnější a ekonomičtější než ostatní otopné systémy. Firma neusnula na vavřínech a díky neustálým inovacím a vývoji brzy zaujala pozici světové špičky. Postupem času se infrazářiče dostaly k více než 2 milionům klientům na celém světě a jejich počet rok od roku stoupá. Zařízení našlo využití ve výrobních halách, dílnách, ale také na sportovištích a venkovních prostorách, kde je okamžitá tepelná pohoda velmi důležitá. Majitelé restauračních zařízení s terasou mohou díky plynovým zářičům prodloužit sezónu o několik měsíců.

Infrazářiče Schwank představují ideální řešení pro vytápění průmyslových objektů, rozměrných hal a velkých skladů. Výrobce nabízí široké spektrum moderní topné techniky – světlé a tmavé zářiče, hybridní systémy a horkovzdušné jednotky. Ať už vaše volba padne na kterékoliv zařízení, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní materiály garantující dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Všechny systémy prochází důkladnými testy a zkouškami a patří k tomu nejlepšímu, co je v segmentu sálavého vytápění k mání.

Mezi nejžádanější typy patří plynové zářiče se speciální plnou izolací reflektoru, které se chlubí minimální tepelnou ztrátou. Sálavé teplo se dostane tam, kde je ho zapotřebí – namísto toho, aby zbytečně stoupalo pod střechu. Další výhody spočívají v jednoduché a snadné instalaci, okamžitém ohřevu, plynulém rozložení tepla a tichém provozu. Zajímají vás další informace? Koukněte se na plynové zářiče na schwank.cz.