Techseal - specialista na průmyslová těsnění

Techseal - specialista na průmyslová těsnění

Kde sehnat kvalitní, ale přesto levná ložiska, gufera, řemeny a další související sortiment? Abychom vám ušetřili spoustu času i peněz, vydali jsme se na průzkum a objevili e-shop společnosti Techseal. Ta se specializuje na průmyslová těsnění a má rozhodně co nabídnout!

Proč nakupovat právě u Techseal?

Pokud nejste spokojeni se stávajícím dodavatelem průmyslových těsnění, není nad čím přemýšlet. Techseal nabízí ucelený sortiment zboží v perfektním poměru kvality a ceny. Nemáte-li čas na nákup v kamenné prodejně (spol. Techseal provozuje nejen e-shop, ale také klasickou prodejnu), usedněte k počítači a objednejte si zboží z pohodlí domova. Ušetříte spoustu času a v samozřejmě i peněz. Nechcete-li, aby vám unikly akční slevy, nezapomeňte se přihlásit k odběru newsletterů. A budete-li potřebovat s čímkoliv poradit, obraťte se na ochotnou zákaznickou podporu.

Dodací lhůta zboží je krátká

Jistě, nabízí se otázka, zda není dodací lhůta příliš dlouhá. Nicméně Techseal zboží expeduje do tří dnů. V případě zboží, které skladem není (i to se samozřejmě může stát) je dodací lhůta do 7 dní. Většina zboží však dostupná, takže není důvod ke stresu. Staří objednat v předstihem a nestane se vám, že se dostanete do časového skluzu. Nakupování z pohodlí domova je maximálně komfortní a jakmile ho jednou vyzkoušíte, pravděpodobně na klasické prodejny nadobro zanevřete.

Co všechno Techseal prodává?

Vraťme se však k sortimentu, který je velmi pestrý. Techseal nabízí široké spektrum průmyslových těsnění, řemeny, lepidla (např lepidla Loctite), maziva, čističe a tmely, kroužky (O, V a X), manžety, omegaty a kompakty, gufera a ložiska. Jednoduše vše, co budete při své práci potřebovat. Společnost Techseal je na trhu již 8 let a přestože je e-shop poměrně nový, jde o odborníky, kteří se ve svém segmentu vyznají. Rádi vám doporučí vhodné produkty a zároveň zajistí služby jako utahování nebo utěsnění za provozu apod. Spolupracovat se specialisty je jedna radost. Poznejte to na vlastní kůži.

Publikováno: 25. 10. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: e-shop s ložisky | průmyslová těsnění e-shop