Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

MotivP TALKS: Sledujte zdarma tisíce videí z konferencí a akcí

Máte vysoké cíle? Motivaci a nové vědomosti získáte od profesionálů, kteří v daném oboru patří ke špičce. Ideální příležitostí jsou různé konference, přednášky, workshopy a další akce, v rámci kterých se sejdou ti nejlepší z nejlepších. Jenomže ne vždy je možné absolvovat setkání naživo, ať už z časových nebo finančních důvodů. Naštěstí vznikají projekty jako MotivP TALKS – chcete zdarma sledovat záznamy z českých a slovenských konferencí? Nyní máte možnost!

MotivP je známá brněnská agentura, která vstoupila na trh před 20ti lety. Zakladatelem a ředitelem přední poradenské a vzdělávací společnosti je PhDr. František Hroník – uznávaná kapacita v oblasti řízení lidských zdrojů, respektovaný odborník na psychologii práce, kouč a lektor. O tom se přesvědčíte při sledování videa s názvem Být lepší. Podstatou je propojení PPT a videa.

Co je to MotivP TALKS?

MotivP TALKS je nový projekt, který vznikl se záměrem sdílení zajímavých myšlenek. Autoři se inspirovali u jiných světových portálů a našli vhodné řešení pro český trh. Agentura Motiv P v tomto směru není nováčkem – videoportál provozuje již od roku 2012 a v současné době nabízí více než 3 000 videí od více než 1 900 řečníků. Všechny jsou k dispozici zcela zdarma.

Proč jsou záznamy z přednášek zdarma?

Proč by někdo dával tak kvalitní obsah k dispozici zcela zdarma? MotivP využívá svůj marketingový rozpočet k pořizování videozáznamů a jejich správě na videoportálu. Jakožto jedna z největších českých vzdělávacích agentur chce být vidět a jsou to právě nejnavštěvovanější a nejinspirativnější konference, které agenturu pomáhají dostat do povědomí širší veřejnosti.

Sledování záznamů není a v dohledné ani nebude zpoplatněno. Portály jako YouTube či TED dávají obsah také zdarma.

Máte zájem? Je to snadné…

Záznamy z konferencí najdete na www.motivp.com. Videa jsou dostupná nonstop a lze je sledovat kdykoliv a odkudkoliv.

K nejzajímavějším záznamům patří rozhovor s Jiřím Hlavenkou s názvem Strategické myšlení. Soukromý investor odpovídá na otázky související s jeho investicí do společnosti Skypicker (známý vyhledávač levných letenek), klíčovými prvky z hlediska strategie a IT, digitalizací ve firmách a další zajímavosti.

Mezi nejsledovanějšími záznamy najdete vystoupení kardinála Dominika Duky na konferenci Transformační změna, vystoupení Andreje Kisky na konferenci MotivP Konkurenční výhoda, rozhovor s Andrejem Babišem o motivaci a potenciálu lidí, rozhovor s Pavlem Hurajtem (ambasador Slovenských firemních her) či příspěvek Radima Vančury s názvem Výhoda nosí žlutou.

MotivP dává šanci organizátorům konferencí a zajímavých akcí, kteří by rádi šířili videa novou cestou. Pokud máte co nabídnout a sdílíte stejnou myšlenku jako brněnská agentura, ozvěte se – na MotivP TALKS se může objevit záznam i z vaší akce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *