MotivP TALKS: Sledujte zdarma tisíce videí z konferencí a akcí

MotivP TALKS: Sledujte zdarma tisíce videí z konferencí a akcí

Máte vysoké cíle? Motivaci a nové vědomosti získáte od profesionálů, kteří v daném oboru patří ke špičce. Ideální příležitostí jsou různé konference, přednášky, workshopy a další akce, v rámci kterých se sejdou ti nejlepší z nejlepších. Jenomže ne vždy je možné absolvovat setkání naživo, ať už z časových nebo finančních důvodů. Naštěstí vznikají projekty jako MotivP TALKS – chcete zdarma sledovat záznamy z českých a slovenských konferencí? Nyní máte možnost! MotivP je známá brněnská agentura, která vstoupila na trh před 20ti lety. Zakladatelem a ředitelem přední poradenské a vzdělávací společnosti je PhDr. František Hroník – uznávaná kapacita v oblasti řízení lidských zdrojů, respektovaný odborník na psychologii práce, kouč a lektor. O tom se přesvědčíte při sledování videa s názvem Být lepší. Podstatou je propojení PPT a videa.

Co je to MotivP TALKS?

MotivP TALKS je nový projekt, který vznikl se záměrem sdílení zajímavých myšlenek. Autoři se inspirovali u jiných světových portálů a našli vhodné řešení pro český trh. Agentura Motiv P v tomto směru není nováčkem – videoportál provozuje již od roku 2012 a v současné době nabízí více než 3 000 videí od více než 1 900 řečníků. Všechny jsou k dispozici zcela zdarma.

Proč jsou záznamy z přednášek zdarma?

Proč by někdo dával tak kvalitní obsah k dispozici zcela zdarma? MotivP využívá svůj marketingový rozpočet k pořizování videozáznamů a jejich správě na videoportálu. Jakožto jedna z největších českých vzdělávacích agentur chce být vidět a jsou to právě nejnavštěvovanější a nejinspirativnější konference, které agenturu pomáhají dostat do povědomí širší veřejnosti. Sledování záznamů není a v dohledné ani nebude zpoplatněno. Portály jako YouTube či TED dávají obsah také zdarma.

Máte zájem? Je to snadné…

Záznamy z konferencí najdete na www.motivp.com. Videa jsou dostupná nonstop a lze je sledovat kdykoliv a odkudkoliv. K nejzajímavějším záznamům patří rozhovor s Jiřím Hlavenkou s názvem Strategické myšlení. Soukromý investor odpovídá na otázky související s jeho investicí do společnosti Skypicker (známý vyhledávač levných letenek), klíčovými prvky z hlediska strategie a IT, digitalizací ve firmách a další zajímavosti. Mezi nejsledovanějšími záznamy najdete vystoupení kardinála Dominika Duky na konferenci Transformační změna, vystoupení Andreje Kisky na konferenci MotivP Konkurenční výhoda, rozhovor s Andrejem Babišem o motivaci a potenciálu lidí, rozhovor s Pavlem Hurajtem (ambasador Slovenských firemních her) či příspěvek Radima Vančury s názvem Výhoda nosí žlutou. MotivP dává šanci organizátorům konferencí a zajímavých akcí, kteří by rádi šířili videa novou cestou. Pokud máte co nabídnout a sdílíte stejnou myšlenku jako brněnská agentura, ozvěte se – na MotivP TALKS se může objevit záznam i z vaší akce.

Publikováno: 17. 01. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: konference záznamy zdarma