Přijďte si zacvičit do největšího fitness centra v Ostravě

Přijďte si zacvičit do největšího fitness centra v Ostravě

Obsah článku:
  1. Jóga
  2. Spinning
Pokud se věnujete zdravému životnímu stylu a také cvičení, změňte prostředí a zavítejte do největšího fitness centra v Ostravě. Čekají na vás nejen posilovací stroje jako takové, ale připraveny jsou i různé lekce. Vyzkoušíte jógu, případně se rozehřejete na spinningu. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno vám FIT PARK dokáže nabídnout. Co si představí lidé, když se řekne fitness Ostrava? S velkou pravděpodobností především místní obyvatele napadne FIT PARK, ostatně není se čemu divit. Jedná se totiž o fitness centrum s cvičební plochou 2 200 metrů čtverečních. Vyzkoušet si můžete více než 160 strojů od světových značek. Přijdou si na své jak začátečníci, tak i profesionální sportovci, již hledají kvalitní zázemí.

Jóga

Velice často je vyhledávaná jóga Ostrava. Jóga je totiž specifické cvičení, při kterém se nejenže spaluje tuk, ale také se posilují svaly. Jóga je způsob, jak se udržet v perfektní fyzické i psychické kondici. Především se doporučuje lidem, kteří trpí problémy se zády, nicméně jóga napomáhá i při zbavování se stresu a zklidňování nervového systému.

Spinning

Spoustu zábavy nabízí také spinning Ostrava, při němž procvičíte celé tělo. Spinningem spalujete přebytečné tuky i posilujete kardiovaskulární systém. Přímo ve fitness centru FIT PARK je provozován takzvaný power spinning, přičemž prvních 15 minut probíhá zahřívání na kole, poté je 20 minut posilovací blok a závěrem je 10 minut ještě jízda na kole. Celá lekce je završena posilováním břicha a strečinkem. Jestliže hledáte další cvičení Ostrava, FIT PARK vás svým pestrým portfoliem jednoznačně nadchne. Přihlásit se můžete na kruhové tréninky, crossfit, body shape, fitbox, vzpírání, cvičení na míčích i bosu, body forming i burner spinning.

Publikováno: 16. 05. 2022

Kategorie: Sport

Autor: Adam