Podlahová izolace: Pomáhá udržet příjemnou teplotu podlahy

Podlahová izolace: Pomáhá udržet příjemnou teplotu podlahy

Stavíte nový dům nebo se chystáte se na rekonstrukci podlah ve stávajícím bydlení? Pak bystě měli zvážit realizace izolace a případné výztuže. Ta sice celkové náklady mírně navýší, ale výsledná úspora na energiích se z dlouhodobého hlediska vyplatí. A nejen to – izolovaná podlaha zvýší celkový komfort bydlení a sníží hladinu hluku. Potvrzují to i spokojení zákazníci renomované českobudějovické firmy URBÁNEK – betonové podlahy, která má s realizací dlouhodobé zkušenosti.

Pro koho je izolace podlahy vhodná?

Izolace podlahy má smysl pro každého, kdo chce výrazně snížit náklady na vytápění a hladinu zvuku. Dalším důvodem je prodloužení životnosti podlahy. Odborníci z firmy URBÁNEK aplikaci izolace doporučují pro základové desky novostaveb, ale také pro půdní vestavby, zrekonstruované byty, balkony a terasy. Příjemnou teplotu však pomáhá udržet i v rozlehlých kancelářských prostorách, výrobních halách a firemních areálech. Výztuže se využívají pro zpevnění spodního segmentu, zkvalitnění pokládky svrchního materiálu a prodloužení životnosti a funkčnosti podlahy.

Jaké materiály se používají?

Firma URBÁNEK dodává a zajišťuje montáž všech běžných materiálů – izolace z minerální vaty, polystyrénu a dalších typů. V nabídce nechybí ani žádaná dvousložková varianta z polyuretanové pěny. Jejími výhodami jsou snadná aplikace, dávkování přímo na místě a minimalizace odpadu. Výsledkem je jednolitá vrstva bez spár, která slouží také jako hydroizolace. Vhodně zvolené a precizně realizované řešení je dlouhodobě odolné proti bakteriím, plísním a hlodavcům. Pokud vás výhody izolace podlahy zaujaly, ale nevíte, zda je pro vás vhodná, kontaktujte odborníky z českobudějovické firmy a nechte si poradit. V rámci komplexních služeb můžete využít také realizaci betonové nebo anhydritové podlahy. Více se dozvíte na www.urbanek-bp.cz.

Publikováno: 14. 07. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: anhydritová podlaha | betonová podlaha | izolace podlahy