6 zaručených tipů, jak vydělávat na internetu v roce 2019

6 zaručených tipů, jak vydělávat na internetu v roce 2019

Nový rok je vždy šancí na velkou životní změnu. Považujeme ho za počátek nové éry a dáváme si předsevzetí. Obvykle souvisí i se zaměstnáním či výdělkem a téměř každý si přeje dělat to, co ho baví, a přitom vydělávat více. A co teprve práce z pohodlí domova – přes internet! Pokud je to i váš případ, máme pro vás skvělou zprávu. Vydělávání peněz přes internet je pro mnoho lidí každodenním chlebem. Ale abychom vás neokrádali o drahocenný čas, rovnou vám naservírujeme prověřené tipy. Zapomeňte na kompletování propisek a klikání na reklamy – následující způsoby, jak vydělávat na internetu v roce 2019, můžete vykonávat jako full time job!

Copywriting – pište na zakázku

Umíte psát? Pokud jste se narodili s perem v ruce, nedělá vám problém gramatika a umíte si hrát se slovy tak, aby výsledný text přitáhl čtenářovu pozornost jako magnet, zpeněžte to! Možností je víc než dost: Vytvořte si účet na podnikatelské platformě WebDeal.cz, která funguje jako fórum a inzertní web. Vložte nabídku copywritingu (psaní na zakázku) a vyčkejte na reakci ostatních uživatelů. Anebo jděte vstříc příležitosti a reagujte na některou z poptávek. Postupem času si vytvoříte stabilní klientelu a budete se moct copywritingem živit na plný úvazek.

Publikujte placené články na vlastním blogu či magazínu

Další možností je publikace placených článků na vlastním blogu či magazínu. Pokud takový máte, registrujte se na PlaCla.cz a oslovte jejím prostřednictvím inzerenty, kteří mají zájem o reklamní sdělení. Výdělky nejlepších blogerů se pohybují řádově v desítkách tisíc korun za měsíc a ti ostatní si tímto způsobem velmi slušně přivydělávají. Placené blogování je rok od roku oblíbenější. Jak vydělávat přes internet v roce 2019

Prodávejte fotografie přes fotobanku

Nadšení fotografové mohou své hobby zpeněžit v některé z mnoha fotobank. Ty slouží jako zprostředkovatel pro prodej snímků koncovým uživatelům. Takže jestli všichni ve vašem okolí chválí váš cit pro uměleckou tvorbu, chopte se příležitosti za pačesy!

Naučte se některou z žádaných IT skills

Máte designérské vlohy? Naučte se pracovat s některým z grafických editorů (PhotoShop, Corel Draw...) a vrhněte se do světa webové či tiskové grafiky. Šikovný grafik má vždy práce dost. To samé platí i o programátorech. Znalost žádaných programovacích jazyků jako PHP, JAVA, Python, Ruby on Rails či SQL vám doslova otevře bránu do světa zajímavých výdělků. Top programátorů je jako šafránu a v budoucnu – s ohledem na automatizaci a modernizaci všech odvětví – budou ještě žádanější. Využijete toho? Sociální média a vydělávání peněz online

Staňte se YouTuberem nebo influencerem na Instagramu

Charakterizují vás zapamatovatelný obličej, příjemné vystupování a sklony k exhibicionismu? Jestli navíc dokážete zaujmout diváky, založte si vlastní kanál na YouTube. Ačkoliv se tato platforma jeví jako přehlcená, těch opravdu kvalitních YouTuberů je poměrně málo. Co se týče Instagramu, i ten představuje možnost, jak si slušně přivydělat. Musíte si však najít svou cílovou skupinu: například fitness maniaky, fanoušky motorů, milovníky zdravého jídla... Budete-li na svůj profil přidávat zajímavé snímky a videa, brzy vás začne sledovat dostatek lidí, což se projeví i zvýšeným zájmem inzerentů.

Prodávejte nepotřebné věci

Máte doma spoustu věcí, které se vám válí všude kolem a zbytečně zabírají místo? Zbavte se jich! Vyděláte nějakou tu korunu, a navíc získáte mnohem více životního prostoru. A třeba vás tato forma výdělku „chytí“ a bude vás živit: na inzertních serverech typu Bazos.cz, Hyperinzerce.cz či Aukro.cz natrefíte na spoustu podhodnocených věcí. Můžete je zakoupit a prodat za víc. Případně cíleně nakupovat poškozené věci „za hubičku“ a po opravě pustit do oběhu za podstatně větší částku. Co si nakonec zvolíte, je na vás. Možností online výdělku je mnoho a každý si najde to své. Stačí mít vůli a nevzdávat se po prvním neúspěšném pokusu. Držíme palce!

Publikováno: 10. 12. 2018

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: jak vydělat z domu | jak vydělávat přes internet 2019