Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Nejostřejší kuchyňské nože pochází z Japonska

Vnímáte přípravu jídla jako nutnost a trávíte v kuchyni jen tolik času, kolik je nezbytně nutné? Možná jsou na vině vaši pomocníci. Bez pořádných nástrojů to může být úmorná a rutinní práce, ale jakmile vám v ruce přistane samurajský meč, rázem je všechno jinak. Cože, samurajský meč v kuchyni? Nebojte se, nechceme vás nabádat k harakiri, ale jen k malé obměně vašeho nožířského arzenálu. Není tajemstvím, že Japonci vždy vyráběli nejlepší čepele na světě a důkazem budiž japonské kuchyňské nože Tojiro.

Dost bylo pižlání. Vy si zasloužíte mnohem více. Tojiro jsou nože z nástrojové oceli VG-10 a přestože zřejmě netušíte, co si pod tímto označením představit, můžete se spolehnout na spoustu intenzivních zážitků. Tato dokonale ostrá čepel je výsledkem neustálého vývoje japonského nožířství a není nic, co by jí odolalo.

Japonské kuchyňské nože Tojiro odpovídají nejvyšším standardům šéfkuchařů a stanou se dominantou vaší kuchyně. Tři vrstvy perfektně vybroušené oceli zůstanou ostré i navzdory tomu, že najednou začnete krájet i to, co nemusíte. Výjimečně rovné a přesné řezy vám vnuknou pocit, že jste byli pro tuto činnost předurčeni. Můžete krájet, sekat nebo porcovat. Nezastaví vás vůbec nic.

Rukojeť nože Tojiro je maximálně ergonomická a možná vám bude připadat, že jste se s ním již narodili. Jde o unikátní nástroj, který neřeší tok času – je neskutečně odolný vůči poškození a nekoroduje. Stejně jako vzácný samurajský meč, ho budete moct hrdě předat další generaci.

Připadá vám investice do prvotřídních kuchyňských nožů zbytečná? V tom případě se vraťte zpět ke svému žabikuchu a nechte si o mocném noži, který perfektně padne do ruky a rozčísne vše, co jeho čepeli stojí v cestě, jen zdát. Anebo se pro něj vydejte na www.hamono.cz a pronikněte do tajů legendárních bojovníků. Sajonara!